Eğlencede en uç nokta sizin için nedir?

ben bugüne kadar hepsine şahit oldum. tabak kırmak masa kırmak ceket yakmak. peçete yakma .. hepsini gördüm bizzat . daha ötesi var mı nedir ?

0|0
145

En İyi Kız Görüşü

• Eğlence anlayışıma ters.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 13

• Ceket yakmak iyiymis. Icinde para unuttugunu dusunsene=D.

Gecen burada bir video izlemistim, birisi atmisti, bir cadir dugununde ickiyi fazla kacirmis bir kadin cadirin ana destek kolonunda striptiz yapiyordu. Belli bir sureden sonra yikildi tabii kolon, cadir herkesin ustune gumbur diye dusmustu. Bence son nokta odur yani=).

0|0
    0|0
  • bir çorbacıya gurup halinde gidip,ve iddaya girip yaparsın pamassın durumları malüm,cadde ortasına masayı çektirip,çorba içtinmi?ozamanki yaş malüm şimdi sıkar:D

0|0
    0|0
  • bir kis aksaminda egmir golune gidip abin ve arkadaslariyla birlikte 'golde en uzun kalana yirmi lira vercez la' sozunun uzerine gaza gelip sonrasinda bir hafta evde hasta yatmaktir. o degil de en azindan ilac parasini karsiladik.

0|0
    0|0
  • eğlencenin uç noktası yok ya ona başka bişi denir.. :) uç noktaya çıkanlara bakın ne kadar garip ve basit geldiğini anlarsınız.. eğlenmenin en güzel hali dans, müzik ve güzel sohbettir..

0|0
    0|0
  • tabak kırmak- hergun kırıyorum hic eglenceli degil, masa kırmak- masayı fırlattıgımda cok sinirliydim o yuzden kırıldı eglenceden degil, ceket yakmak- o da bir sey mi ? evi yaktım yine eglenemedim. pecete yakmayı deneyeyim bari belki eglenirim ...

0|1
    0|0
  • link bu olabilir

0|0
    0|0
  • Banka soymak ardindan atese vermek, feci eglenceli olur diye dusunuyorum.

0|1
    0|0
  • bunlar rezillik ki eğlence öyle olmazz

0|0
    0|0
  • Herkesin içinde sevişirsem olabilir mesela.

0|0
    3|0
  • bunlara eglence demem ben :)

1|0
    0|0
  • Peçete serpmenin nesi uç nokta yaf

0|1
    0|0
  • şiddet eğilili her şey eğlence anlayışı mı oluyor?bana da ters..

0|0
    0|0
  • jumping :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• eglence o kadar kapsamli bir kelime ki eglenceden eglenceye fark vardir senin bahsettigin eglence turu nasil onu de bi hele ki bizde ona gore cevap verek

0|0
    0|0
  • Ateşe işemek...

0|0
    0|0
  • bong ile kavun, elma yapıyoruz acayip eğlenceli

0|0
    0|0
  • su savaşı:P:D

şaka şaka denize toplu dalış olabilir vapurdan...

0|0
    1|0
Yükleniyor...