Entellektüel bir kişiliğim olduğnu düşünüyorum kızlar? Siz bu gbi insanlra bakış açınız nedir cidden?

entel insan modelini sewermisnz ha dostlar çok okuyorum gezmedğm pek ülke kalmadı ama yinede mütevaziliğmden ödün vermiyorum insanlra yardmcı olmayı sewiyorum bilgi akışımla..

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• Hocam ben işin kızlar boyutunda değilim ancak önerim önce bir "entel"-"entellektüel" ayrımı yapman gerekiyor. Anlaşılan bu ayrımı bilmiyorsun. Entel aşağılayıcı bir tabirdir esasen, entellektüel görünmeye çalışanlara hani bu fular takıp entellektüel olduğunu sanan kitleye söylenir. Entellektüeli yazmaya zaten gerek yok bu eski dilde"münevver" denilen kişiler, senin asıl sorduğun.

0|0
    0|0
    • dostum cemiyet aleminin yeni gözdesi benim fzla dikkat çekiyomuşum yazılarım var./

Kızlar Ne Diyor 4

• Entellektuellik benim için tek başına ilgi çekici değildir hatta itici bile gelebilir şuanda olduğu gibi. Sosyal becerilerinde bunu bir araç olarak kullanışına bağlı herşey

0|1
    0|0
  • Evlat, daha kendi dilini kullanamayan adama "entelektüel" demem ben.

1|0
    0|0
  • Ben entelektüel insanin v yerine w harfi yazdiginu veya bakin ben entellektüelim dedigini gormedim. Seni iki hayirla ugurluyoruz entellektüel degilsin 👋

0|0
    0|0
  • odun seviyoz biz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...