Mısır piramitlerinin gizemi hakkında düşünceleriniz neler?

Mısır piramitlerinin dünyanın 7 harikasından biri olduğunu biliyoruz ve gizemi o tonlarca ağırlıktaki taşların oraya nasıl çıkarıldıgını günümüzde bile hala çözülemiyor içine giren bütün bilim adamlarının hepsinin kanserden öldükleri gerçegi sizce o taşlar oraya nasıl çıkarılmıstır düsüncelerinizi merak ediyorum

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• inşaatında rahmetli dedem mahmut ramses çalıştı mütahite verdiler arsayı 1 tükkan istedi ama mütahit mısırlı dolandırıcı çıktı ucunun sivri olmasının nedeni dedem ramses mütahiti alıp üstüne oturtacaktı ama olmadı bulamadı öylee kaldı orası :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Mısırdaki sadece keopa piramidi dunyanin 7 harikasindan sayılır diğerleri sayılmaz senin aoruna gelirsek ben hep insansı gücle değil baska birşeyle taşındıkları düşunmusumdur yani hep icerisindeki binlerce gizemli hesaplara insan beynini ozamanki gucu yetmez diye dusunuyorum

0|0
    0|0
    • Uzaylılar var işin içinde:D

• O klişeleşmiş bir olay :) ama dediğim gibi içerdeki hava farklı içeriyi aydinlatmqk için taşların simetrik dizilişi guneşin hareketlerine göre çok değişik ve dediğib gibi o taşlar oaraya nasıl cıkarıldı cok varip cok :S

• Piramit yapım kitapçığını önceden çözmüşler.

0|0
    0|0
  • Uzaylılarla bir ilgisi olabilir ufo figürleri görülmüştür zaten piramitlerde... Ya da bir teorim de bir ara bilim çok gelişmişti ve sonra yaşanan bir kaza sonucu çok gerileri.. Bu da olabilir..

0|0
    0|0
  • Çöl kumunun gerekli miktarda su ile karıştırılması sonucunda normalden 2 kat daha fazla sertlikte taş yapıtlar oluşturulabiliyormuş. Her taşı koyduklarında kurumasını beklediler ve bir sonraki taşa geçtiler. Şimdilik böyle olduğu düşünülüyor...

0|0
    0|0
  • Kesinlikle uzaylilarin yaptigina inaniyorum

0|0
    0|0
  • evet piramit belgeselleri izledim ve uzaylıların yardım ettiği söyleniyor hadi tamam yardim ettiler peki bir tas nasil kanser yapar nasil sutu yoğurt yapar orası meçhul

0|0
    0|0
  • şeytan , cin bişeyler karışmış buna ama :)
    fazla kurcalamamak gerek

0|0
    0|0
  • İçine giren bilim adamları kanserden mi ölmüş. Duymadım öyle bir şey kaynağın ne?

0|0
    0|0
  • GORA

0|0
    0|0
  • Yarın işten çıkarılacak mıyım acaba diye daha ciddi, daha evren (ben) merkezli bir sorunum var. :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Talha Ugurluel-in Eski Misirin piramitleri ile alakali bir videosu var youtubeda, izlemeni tavsiye ederim. Bu video oteki gundemin bir bolumu

0|0
    0|0
  • Onlarinin yapim gizemliliginin cinlerden alinmis diye biliyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...