En son hangi kitabı aldınız?

beğendiniz mi?
yazarı ve kitabın konusunu da yazarsanız güzel olur

0|0
15|16

En İyi Erkek Görüşü

• Martin eden -Jack London..
    Martin Eden ilk görüşte aşık olduğu kız için kendini geliştirmeye başlar he konuda kitaplar okur, dil öğrenir ve kendini kıza (Ruth'a) beğendirmeye çalışır. Bir süre sonra Martin Eden yazar olmak düşüncesine kavuşur ve küçük küçük öyküler yazmaya ve bunları yayınevlerine gönderir ama hiçbiri yayınlanmaz ve sevdiği kızda pek beğenmez yazdıklarını.

Romanın ilerleyen bölümlerinde kahraman Martin Eden' in bir çamaşırhanede çalışması döneminde kısa bir süre martin kapitalist sistemin dayattığı çalışma koşulları yüzünden hem kendi ürettiğine hem dünyaya hem de en önemlisi kendine yabancılaşmıştır, hatta hayatta en çok sevip değer verdiği sevgilisi Ruth'a bile sevgisini unutturmuştur bu yoğun çalışma temposu.

0|0
    0|0
    • ilginç bir konusu varmış teşekkürler

• Çok beğenerek okuduğum bir kitaptır. Martin eden ı ornek aldiğim bile olmuştur

• Bende beğenerek okuyorm su an hatta bir anlamda jack london ın otobiyografisi. London ın bir kitabını okumstm yazarlık ile alakalı kendi hayatından bahsediyrdu. O acıdan da güzel :)

Erkekler Ne Diyor 15

• nazan bekiroğlu-isimle ateş arasında.. tavsiye ile aldım, basladım devam edemedim, bu kitabın değil benim suçum.. en kısa surede sil bastan baslayacagım ınsallah, az bir sakin kafa..

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Hayatımda daha hiç para verip kitap almadım

0|0
    1|0
  • Game of throness
    Şu çılgın Türkler

Adlı kitabları aldım.

0|0
    0|0
  • Erotism:Death and Sensuality-Georges Bataille

0|0
    0|0
  • Çok güzel soru bir kaç gün duşinim yazarım sonra

0|0
    0|0
  • Kürk mantolu madonna - Sebahattin ali

1|0
    0|0
  • düşün ve başar- Muhammed bozdağ

0|0
    0|0
  • İşler ve Günler - Hesiodos
    Greek panteonu üzerine bir şiir kitabı.

0|0
    0|0
  • sabah uykum

0|0
    0|0
  • Dünya mitolojisi donna rosenberg

0|0
    0|0
  • Kahraman Tazeoglu ~Bukre

0|0
    0|0
  • cok kucuktum cin ali okulda ya da tatilde ikisinden biriydi galiba :D

0|0
    0|0
  • sir arthur conan doyle sherlock holmes mavi yakut

0|0
    0|0
  • okumayı sevmiyorum
    cunki sıkıcı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• 1|0
    0|0
  • John Katzenbach - Profesör

0|0
    0|0
  • Asude -pabucumun ajanı romantik komedi tarzında tüm iş tekliflerinden geri çevrilmiş intikam için bir şirketi hedef alıp tamamen uydurma bir cv yazar bırakır...

0|0
    0|0
  • En son küller aldim. Efsane dunyanin sonu yarin gelecek olsa? Ikinci kitaba gecmek istiyorum ama halrn bitiremedim.

0|0
    0|0
  • kürk mantolu madonna'yı aldım ama kumral ada mavi tuna'dan sonra okuduğum bütün kitaplar yavan kalacakmış gibi geliyor

1|0
    0|0
    • Sabahattin Ali'nin üslubunu semeyen bir insan evladı görmedim hele ki Kürt Mantolu Madonna ise olay sular durur benim için. Hani böyle en sevdiğn yemeği yavaş yavaş yemek gibi düşün. Ondan aldığın hazla eşdeğer tutacaksın resmen, bende öyle oldu :)

• kesinlikle :) ama okumadıysan kumral ada mavi tuna'yı ısrarla şiddetle tavsiye ederim hem hemen okuyup sonunu görmek istedim hem hiç bitmesin sayfalar elimde çoğalsın istedim :)

• Sasha Grey - Juliette Cemiyeti. Ülkenin ileri gelenlerini içinde barındıran sınırsız garip zevkleri olan insanlardan oluşan seks cemiyetinden bahsediyor

0|0
    0|0
  • Aynı Yıldızın Altında ve Guguk Kuşu'nu aldım.

İnternetten aratabilirsin ikisinin de filmi var.

0|0
    0|0
  • Franz Kafkanin Davasini aldim ama inan kitabi anlatmam mumkun degil cunku dort boyutlu bir kitap herkes farkli birer anlam cikarabilir ve herkese siddetle tavsiye ederim :')

0|0
    0|0
    • dört boyutlu mu?
      merak ettim :)

• Evet yani ya gercekten anlatamiyorum okumalisin biraz zor bir kitap ama gercekten bana bircok sey katti tutunamayanlari okudun mu

• Kristin Hannah ; Ateşböceği Yolu - İlkbahar Rüyası - Bir Tutam Gündüz Bir Tutam Gece
    Hepsini şiddetle tavsiye ediyorum ha-ri-ka:)

0|0
    0|0
  • Gavurun Dölü--Candan Özer

Ön yargıları bir kenara savurup gerçekten okunması gereken bir konu. Kitapta daha çok dram, acılar hakim. Süper bişi yaa. :))

0|0
    0|0
  • Jules Verne - Robinson okullari. Cevirim iyi degildir, tam turkcesi bu mu kararsizim.

0|0
    0|0
  • Yitik Mevsim :)

0|0
    0|0
  • Pargali ve haticeyi aldim

0|0
    0|0
  • Ateşi çalmak

0|0
    0|0
  • Jean Christophe Grange/ siyah kan.