Dans kursunda haftada bir saat cok mu az?

Dans kursuna basliyorum haftada bir saat ayda 175 lira sizce nasil bana saati az geldi ama tum okullarda boyle mi degilse baska yerlere bakicam bilenler cevaplayabilir mi?

Güncellemeler:
Normalde nasil oluyor

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• Fiyat cok saat az 1 haftada ogrendigini unutursun 1 saat calisinca Tolgahan'in dans kursu bundan ucuza gelir saat bazinda hesaplayinca

0|0
    0|0
  • çok pahalı bence. haftada en az 2 saat olması lazım ve 100 lirayı geçmemesi lazım. bende gittim salsa bachataya 120 lira fiyat çekmişlerdi istanbulda. muğlada okurken 20 liraya gidiyorduk heyt be...

0|0
    0|0
    • İstanbul'da genel fiyatlandırma 120 tl zaten bazı yerler hariç tabi

• aynen hepsi berbat değmez bence. lise öğrencisiysen üniye başlayınca ucuz ucuz gidersin

• haftada iki saat ve yüz yüz elli arası oluo genelde o pahalı

0|0
    0|0
  • Sana kazık iyi girmiş 4 saate 175 iyi girmiş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Pahalı ve az

0|0
    0|0
  • Yok canım ya o ne öyle 1 saat yapma Allah aşkına.. Bu işlerle fazla içli dışlıyım haftada bir gün 2-3 saat arası değişir bunların zamanları iyi araştır yoksa kazıklanıcaksın.

0|0
    0|0
    • En yakin o yer vardi bende ya tenis ta fitness diyorum simdk...

• ben tenisi fitness'ı bırak dansta ilerle derim çocukluğumdan beri en büyük zevkim guzel şeyler olabiliyor sonucunda vücudunun her yeri calısıyor bir kere.. ama illede fitness tarzı bişey bakıyosan yine fıtness'ı bırak derim pilates daha iyi BANA GÖRE tabiki :))))

• haftada 2 saat 65 tlye gitmiştim

0|0
    0|0
    • Bana kazik atildi sanirim:/

• biraz öyle olmuş zaten 1 ay boyunca saçma sapan ısınma şeyleri var ilk ay boşa gidiyor

• Fazla 175 lira
    bir de hangi dans üzerine yoğunlaşacaksın

0|0
    0|0
Yükleniyor...