Benden oyuncu çıkar mı?

Tiyatrodan anlayanlar ve izlemek isteyenler bakabilir mi?
Arkadaşlar bu benim oynadığım tiyatro. Cast ajanslarına falan gittim, tiyatroculuk teklifleri aldım, dizi seçmelerine çağrıldım ama gidemedim :( 7.30 dan sonrası benim sahnem oyunun adı kayıp hayatlar. Bekçi rolündeydim. Doğaçlama oynadım full doğaçlama gittim.. Yorumlarınızı bekliyorum. sizce benden oyuncu çıkar mı?

http://www.youtube.com/watch?v=PIH0h23YFAM

7.30dan sonrası benim sahnem 10 dakika bile yoktur..

Güncellemeler:
Hepinize yorumlariniz icin tesekkur ediyorum..
Bu arada ilk tiyatromdu.. :)

1|0
33|42

En İyi Erkek Görüşü

• Keşke herhangi bir ağız kullanmasaydin, mimik değiştirmelerin başarılı sahnede tavırların rahat bu hoşuma gitti, metin üzerine mi doğaçlama yaptın yoksa bir konu vardı metni sen mi ayarladın amatör olduğun belli ona birşey diyemem ama oyunculuk hamurun var eğer ciddi olarak düşünürsen eğitim almaya şimdiden başla

1|1
    0|0
    • text zaten vardi ben baktim ki text cok sıkıcı en iyisi dogaclama yapayim dedim

• agzi kullanma sebebimde su; bekci saftrik biri cahil yani koyden gelme

• İstanbul ağzı ile de saf bir köylü oynanabilir idi abartılı olmuş bazı yerlerde eğer böyle birşey in altına giriyorsan sekme yapmaman lazım o yüzden diyorum onun dışında iyisin bence

Kızlar Ne Diyor 33

Erkekler Ne Diyor 41

• bunu burada denemek yerine iyi bir casta gönderip üye olsan daha iyi olmazmı? sonuçta bu şans işi bir yerde de sen ne kadar yetenekli olsan da bazen olmayınca olmuyor. Çoğu kişinin bir gram yeteneği yok bölüm oyuncusu ama bildiğin kağıttaki metini okuyor gibi konuşması.. bak ben sana şöyle söyleyim bazen fırsat hiç ummadğın anda gelri. benim sadece faceden takip ettiğim cast lar vardı kaç tanesi bana teklif etti gel seneryo falan filn herşey hazr ofise gel konuşalım denildi gidemedim.. çok istiyordum ama olmadı. bazen tip bazen yetenek bazen bir referans halleder herşeyi, k. v abdulhey kağıt topluyordu sokakta o anda buldular şimdi paralar içinde.. :)) herşey kısmet biz ne desek boş..

0|1
    0|0
    • Abi referans kolay. ferit kaya aysin yesim capanoglu ve sarp apak halledebilir

• Yahu arkadaşım " kimler oyuncu olmuyor sen niye olmayasın" cevabı veren arkadaşlar bilip bilmeden cevap yazıyorlar.

bir insanı boş boşuna ümitlendirmeyin bari, o kimler dediğiniz kişilerin bir çoğu en az 10 yılını bu işlere vermiş ve ilgili bölümlerden mezun olmuş kişiler.

Tiyatro ile kamera önü arasında devasa bir fark var.

Ayrıca ajans olaylarına gelince, piyasa'da o kadar çok sömüren ajans var ki figüran'dan öteye gidemezsin emin ol ajans tercihini mutlaka kaliteli yerlere yap.

Tecrübelerim ve 6 yıllık tiyatrocu olarak deneyimlerimi paylaştım iyi geceler.

0|1
    0|0
  • Zaman içinde olgunlaşırsın, kimler oyuncu olmadı ki sen neden olamayasın? Azimle devam..

0|1
    0|0
  • Olue olur neden olmasın Allah yolunu açık etsin

0|1
    0|0
  • bence yetenekli gibisin :)). komedi zordur. ve nedense konusmanı su videodaki arkadasa benzettim :D

http://www.youtube.com/watch?v=1s1wOGeHXV4

0|2
    0|0
  • sevdim.
    yıldızın parlasın.

0|1
    0|0
  • Bir ara izleyeceğim dostum.

0|1
    0|0
  • iyisin iyi

0|1
    0|0
  • Olut knks niye olmasın ben cok beğendim birde tiyatro eğitimi alırsın tamamdır inşallah yolun acik olur :)

0|1
    0|0
    • İns :) seneye konservatuvara mi gtsem. d

• Su an okul okuyorm zatn unv

• Neden olmasın kardeşim, bir ara gel de vine çekelim :)

0|2
    0|0
  • 6kez perdeli oyun oynadım. Üni hayatım düzene girince oyun yazmayı düsünüyorum. Simdi izleyip tekrar yorum yapıcam sana

0|1
    0|0
  • yarın gel başla kanka :D

0|1
    0|0
  • " Aslinda fenerbahceliyim ama... " diye yorum atasim geldi lan. ddtsfagafaafqqrqwtw

0|1
    0|0
  • Hayır olur umarım

0|1
    0|0
  • Kendine güvenmelisin.

0|1
    0|0
  • Bence ıkar çünkü sahnede rahqtsn heycan yapmamışsınö

0|1
    0|0
  • Tek bir tüyatrodan belli olmaz diyr düşünüyorum

0|1
    0|0
  • bkz : sandro sen ne ayaksın ya

0|1
    0|0
  • Yolun acik olsun oyunculuk kariyerin daima başarilarla dolsun

0|1
    0|0
  • Iyiymis

0|1
    0|0
  • olur tabi

0|1
    0|0
  • kanki sen doğuramazsın senden oyuncu çıkmaz. ama izledim sen oyuncu olabilirsin bence :)

0|1
    0|0
  • Burada tiyatrocu olmadıgı için bize göre basarılısın ama tiyatroculara göre belki başarısızsındır.

0|1
    0|0
  • İnşallah olur

0|1
    0|0
  • ben eğlendim valla, yaparsın ama işte şivesiz rollerde nasılsın o da önemli :)

0|1
    0|0
  • olabilir geliştirmelisin kendini rolü hisset.

0|1
    0|0
  • olur kardeşim inşallah merak etme :))

0|1
    0|0
  • videonu izlemedim ama hayatta saten başrolu oynamıyormuyuz

0|1
    0|0
  • Kaç yaşında başladın kardeşim

0|1
    0|0
  • Bu ne ln:-)