Yabancı dizi tavsiye edebilecekler var mı?

Sürekliyici bir dizi istiyorum birazda Sherlock Holmes tarzında olursa iyi olur :D

0|0
10|3

En İyi Kız Görüşü

• Merhaba;

Eğer sürükleyici polisiye dizi istiyorsanız yine bir İngiliz dizisi olan "Luther"ı tavsiye edebiliriz. Idris Elba'nın başrolünde yer aldığı Luther toplam 3 sezon ve 14 bölümden oluşuyor.

4 Sezon olan ilk iki sezonunda tek bir cinayet, üçüncü ve dördüncü sezonlarda ise yine birer vaka üzerinden ileryleyen ve geçtiğimiz günlerde final yapan "The Killing" de son yılların en iyi polisiye dizilerinden biri. The Killing Danimarka yapımı "Forbrydelsen " isimli dizinin Amerika uyarlamasıdır.

Oscar'lı oyuncu Matthew McConaughey ve yine daha önce 2 defa Oscar'a aday olan Woody Harrelson'ın başrollerini paylaştığı "True Detective" polisiye-dram konusunda en iyi dizilerden birisi. Sherlock kadar sürükleyici bulmayabilirsiniz ancak dizi tam bir baş yapıt.

Yine Sherlock Holmes'un canlandırıldığı ancak bu sefer günümüz Amerika'sında hayat bulan ve Joan Watson'ın kadın olduğu "Elementary" isimli dizi de ilginizi çekebilir. Sherlock Holmes'u Jonny Lee Miller; Dr. Joan Watson'ı ise Lucy Liu canlandırıyor.

Başrolünde 10. Doctor David Tennant'ın bulunduğu, tek sezonda tek bir cinayet vakasını işleyen İngiliz dizisi Broadchurch de bir alternatif olabilir. Son ana dek cinayet çözülmüyor ve merak unsuru ile kendini izlettiriyor dizi.

Diğer taraftan benim kişisel favorim kült dizi Veronica Mars polisiye-gençlik-komedi türlerini harmanlayan çok keyifli bir dizi. Bu dizi ile ilgili tüm detaylara şuradan ulaşabilirsiniz: dizi-mania.com/category/ozel-dosya/veronica-mars/

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim yorumunuz için çok açıklayıcı olmuş Elementary ilgimi çekti True Detective 3 bölüm izledim çok fazla sürekliyici gelmedi

Kızlar Ne Diyor 9

• American Horror Story.

1|0
    0|0
  • GAME OF THRONES , THE WALKING DEAD, HANNİBAL, BUNLAR HARİKA

0|0
    0|0
  • House md

0|0
    0|0
  • SUPERNATURAAALLLLL !!! :D

0|0
    0|0
  • Lost

0|0
    0|0
  • Dexter
    The closer
    Rizzoli & ısles
    Monk
    Leverage
    Vb...

0|0
    0|0
  • the mentalist

0|0
    0|0
  • DaVinci's demons

0|0
    0|0
  • Homeland tavsiye ederim:) Gizem Suç Gerilim türlerinde...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...