Çeşme nasıl bir yer? Güzel vakit geçirilecek yerlerini önerir misiniz?

Bu akşam Allahın izni ile çeşmeye gidiyorum tatile :))

Bazılarınız bilir, bu tatil için bir taraflarımı yırttım ve sonunda gerçekleştireceğim :)))

Evet asıl sorumuza dönersek tavsiyelerinizi bekliyorum.

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle Cesme cok guzel bı yer.Ayayorgı - Dalyan pi plajı - cark - sieside - granada plaj olarak guzel yerler en ıyılerı ve en onemlısı cesmeye gıdıpte alacatı carsıya ugramassan pısman olursun Ruzgarın sesıyle dınlenırsın alacatının dar sokaklarında ve orada Furun Brasserie diye bi cafe var orda yıyebılcegın en taze ve en guzel tatlı urunlerını yersın ozellıkle balayı kurabısını tavsıye ederım hıc boylesını yememısındır asık olucaksın sonra 15 eylul cafe de ıcecegın kokteyllerle bırazda daha hafıflıyeceksın ardından takı carsısı var carsının sonlarına dogru ordanda baya bı alısverıs yaparsın kendınde gezcek baya bı yer bulursun ve unutulmaz bı tatıl gecırırsın...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• sen önce çeşmeye git sonrası zaten gelir,tavsiyeye ihtiyacın kalmaz,muhteşem bir yer,

0|0
    0|0
  • tatile gideceğine öncelikle çok sevindim çeşme gayet güzel bir yer altınkum özellikle orayı gerçekten çok seviceksin güzel bir tatili hak ediyordun zaten

0|0
    0|0
  • kemer civarları özllikle çamyuya çok iyi .geriye kalan her yer mezbelelik bence.

0|0
    0|0
  • çeşme kalesini , kervan sarayı ve mümkünse essek adasını mutlaka gör mükemmel yer

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...