Arkadaşlar aranizda deneme hikaye vs yazan var mi?

Yazdiginiz bisey varsa bunun iyi olup olmadigina nasil karar veriyorsunuz kime degerlendirtiyorsunuz:)

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

• ben yazıyorum benim içime sinmişse genelde güzel oluyor :)

0|0
    0|0
    • Yaa bende yazmaya basladim ama nasil degerlendiricem bilemiyorum:)

• Olur

• gizlidesin mesaj atsana...

Erkekler Ne Diyor 9

• herkez yazar olmuş yala :D :D bak güzel kardeşim yazdıgın şey şiir ise sakın müzik dinleyerek yazma müzik dinleyerek yazdıgın şiir müziksiz bir şekilde okudugunda saçma oluyo gece yatmadan yazdıgın şey sabah okudugnda da aynı hazzı veriyosa başarmışsın dmek tir çünkü herkez okur ama herkez yazaman

0|0
    0|0
    • Yok siire kalkisamam tavsiyelerini dinliycem

• kitapmı yazıyosun kitaplardada önemli olan oku yo değilde yaşıyomuş izlenimi vermen yani hareketli anlatım fazla detay koyarsan güzel olur çün insan okurken beyninde canlandırır canlandıramadıgınıda okumaz

• Himm tamam sen yazıyor musun

• Bir sürü yazım var, kimseye sormam. Kendim beğenirsem tamamdır. Haftada iki kitap bitiren yok çünkü benim gibi. :)

0|0
    0|0
  • Şiir, deneme, öykü, roman, senaryo, şarkı sözü... Kısaca edebiyata ait her şeyi yaparım. Birkaç bu konuda yetenekli arkadaşım yardımcı oluyor:) Gerçi hep en iyisini yapıyorum.

0|0
    0|0
    • Neden buralardasin peki harcaniyorsun:)

• Hoşuma giderse yayınlıyorum. Wattpad tavsiyemdir. Hoşuna giderse yayınla. Hiç düşünme. Milletin ne dediği umrunda olmasın. Sanatı sanat için yap derim.

0|0
    0|0
  • Hikaye yazıyorum hatta bir kaç arkadaşıma okutturdum beğendiler. Şimdi ilham gelsede uzun soluklu bir şeyler yazsam diyorum.

0|0
    0|0
  • bu foto senin gerçek fotonsa sana roman bile yazarım

0|0
    0|0
  • bloga atıyosun blogunu gezenler okuyo değerlendiriyo.

0|0
    0|0
  • Yok.

0|0
    0|0
  • Ben seks hikayesi yaziyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• ben şiir yazarım. değerlendirmem ve başkaları beğensin diye de yazmam. duygularımı yazarım sadece. bir yazıyı, metni veya şiiri anlamlaştıran insandır. sen anlamlı ve duygulu bir şekilde okursan ona zenginlik katarsın anlamını geliştirirsin. ama okumak için okursan bir şey anlamazsın pasif kalır. :)

0|0
    0|0
    • bu foto senin gerçek fotonsa sana roman bile yazarım

• voov iyimiş :) ne güzel :) sevindim şiirle ve besteyle ilgilenmene :) bu arada teşekkür ederim :)

• rica ederim broken ilham meleğim olmanı isterim

• arada yazar yazar silerim

0|0
    0|0
  • Deneme yaziyorum bazen yazima elestirel gozle bakiyorum kusurluysa da bunu duzeltebiliyorum

0|0
    0|0
  • elestirmenler ne güne duruyor go

0|0
    0|0
    • Kimseyi bilmiyorum ki kime danisicam

• Yazıyorumda yayınlamıyorum. Yeteneğim bilgisayardaki word dosyasında sıkışıp kaldı :/

0|0
    0|0
    • bir blog falan ac :)

• Evet ama editörler ilgilenio kitap falan yapıolar ergen olmayan yermi var sanki buradada dolu.

• Editor meselesini bilmiyorum ve haklısın:)

• Aaa evet roman yaziyorum cinayet romani yaziyorum

0|0
    0|0
    • Ciddi misin:)

• Evet askisi aptalligima denk geldin afedersin :)

• :) takil yaa

Yükleniyor...