12 Eylül'de sinemalarda oynayacak olan Dabbe 5: Zehri Cin hakkındaki düşüncelerinizi öğrenebilir miyim?

Arkadaşlar, 12 Eylülde Sinemalarda oynayacak olan Dabbe 5: Zehri Cin hakkında ki düşüncelerinizi öğrenebilir miyim?

0|0
22|23

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 22

• Yalnız yaşamasam giderdim de yalnız yaşadığım için evde durduk yere aklıma gelip kendimi korkutmaya hiç gerek yok gidenler anlatır nasılsa.

0|0
    0|0
  • adamlar 1979 alien i 1992 terminatorü , predatoru yaptılar bizimkiler hala bunlarla ugrasıyo

0|1
    0|0
  • http://i.hizliresim.com/rdLQmV.jpg nereden müracat edeiliyoruz? :))) bunlar bizi gıdıklar güleriz anca :)) adamin diğer bütün filmlerinde gülme krizi geçirmişliğimiz var :D

0|0
    0|0
  • Şöyle bir konuya değinmek gerekli.. Türk sinamasında KORKU nun yeri yok.. Ne yazıkki yok evet.. Bu filminde güzel olacağını düşünmüyorum eski serileri gibi demode ve klişe olacaktır fakat rekabet ortamı yaratabilmek ve kaliteyi arttırabilmek için İZLEYİN ARKADAŞLAR.. Şu Türk sinemasında Korku filmleride bir yere gelsin artık.

0|0
    0|0
    • Yabanci korku filmlerinden gercekten korkuyo musun sen?

• Korkutan kısımları var tabi. Bunlar ani korkular. Fakat oranın yaşattığı atmosferle Türk sinemasının yarattığı atmosfer bambaşka. Bir The Shining filmi İle Dabbeyi karşılaştırmayın mesela. Şöyle açıklayayım. Korku olarak : Katil filmlerimiz YOK Zombi filmlerimiz sadece 2 tane yapılmıştır birisi 1980 yapımı hić konuşmicam. Diğeri ise 2010 yapımıdır ne yazıkki çıkan filmide bir rec2 çakması yapıp komedi tarzında sunmuşlardır. Wrong turn gibi bir filmimiz hiç olmadı. YOK arkadaşım korku filmimiz yok. Olsaydı bir tane gururlanıp söylecektim ama bu konuda çok eksiğiz.

• Vucudunda cin olan insanlarin kuran koluyla tedawisini ogrendim.. dolayisiyla bir kimsenn vuucudda cin warsa kuran okudugumda konusmaya basliyor allahin izniyle 30 dan fazla kisinin vucudunda vucutlarindaki cinlerle konustum kisinin dilinden.. korkmadim elh. Fakat filimler cok abartiyor :).. azazile gittim gecen gun cok guzel degildi.. gercekle alakali pek cok payi var.. fakat korku filmi gozuyle izleyemedim :).. dabbe nasil bilmiyorum gitmeyi dusunuyorum.

0|0
    0|0
  • Reklamı çok olan film genelde TIRT FİLM oluyor. Gaza gelip hemen gitme bence.

0|0
    0|0
    • Bu tarz filmlere ilgi duyuyorum. Fragmanını da beğendim :)

• Paran çoksa git tabii.. Hatta bir bilet te bana alabilirsin.. Ben de severim korku filmlerini ama iyisi olmalı.

• Kış uykusu,250 bin kişi tarafından izlendi biliyor musun?

0|0
    0|0
  • Türkler korku filmi yapamıyor hepsi dandik en kötünün bir tık iyisi dabbe serisi ödüle talibim alırım gidersem ödülü :D

0|0
    0|0
  • onlinefilmlerihdizle.com/.../ burada yer almakta.

0|0
    0|0
  • Her zamanki gibi din, cinler, korku ve psikolojik sorun veya en kötüsü tuvallete kendi başına gidememe korkusu.

0|0
    0|0
  • kesınlıkle gıdılmelı :) dun azazıle gıttım superdı ıfılm yapıyor ya efektler fala pn numaraydı

0|0
    0|0
  • kesinlikle güzel fim olcağa benziyor çıktığı ilk hafta gitcem :) sabırsızlıkla bekliyorum

0|0
    0|0
  • Önceki bölümlerine bakarak zaman israfindan başka bişey olacağını sanmam

0|0
    0|0
  • kesinlikle gideceğim

0|0
    0|0
  • konu aynı sadece oyuncular ve mekan farklı :)

0|0
    0|0
  • En tırt korku film serisinin devamı olacak. Tabii ki izlemeyeceğim.

0|0
    0|0
  • iğrenç bir film korku dram trajedi sevmem ben daha çok aşk-komedi filmlerinden hoşlanmaktayım

0|0
    0|0
  • 10000 dolara talibim ^^

0|0
    0|0
  • türkler gitgide geliştiriyorlar korku filmlerinde kendilerini

0|0
    0|0
  • izlemek lazım önce

0|0
    0|0
  • 12 eylülde

0|0
    0|0
  • Fazla klasik ama eskilerine göre kıyaslarsak en iyisi bu Za 👍

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 22

• Çok iddialılar, genelde korku filmleri özellikle türk yapımı olanlar çok başarısız oluyor ama bunu merak ettim.

0|0
    0|0
  • Hasan Karacadağ dünyanın en şerefsiz en itici insanı benim için o yüzden filmlerinin de pek farkı yok. İnsanları yok bunlar gerçek cin görüntüleri yok bilmem ne diye kandırıp duruyor. Şimdi de güya para ödülü koymuş. Gülse Birsel'in bu adama bir yazısı vardı geçen filminde açın okuyun. Şöyle salak saçma şeylere de (paradan bahsediyorum) inanmayın.

0|0
    0|0
    • Kelimelerine dikkat et. Şerefsiz gibi kelimelere gerek yok. Hasan Karacadağ dediğin adam bir ulusun tek başına korku sinemasını oluşturan adamdır. Dünyada found footage diye bir teknik var. İzleyiciye bunlar gerçek görüntüler deyip öyle izlettiriyosunuz. Bunun temeli 1960 yıllara dayanıyo. Hiç bişe bilmediğin burdan belli. 1970 li yıllarda japonyada bu şekilde bir çok film mevcut. Bu tekniğini kavrayamayan birisinin Hasan Karacadağa bu tür şeyler söylemesi gerçekten o kişileri komik duruma düşürüyo. Gürse birselin yazısına Hasan Karacacağın efsane cevabını okumanı öneririm. Bu adamın kalitesi bu ülkeye gerçekten çok fazla. Film izlemeyi beceremeyen insanlar varken neden sinemamızın gelişmemesini tartışıyoruz ki biz?

• Cinli filmleri izlemiyorum sonra çok etkileniyorum hele sinemada hiç izlemem

0|0
    0|0
  • Fragmanina baktim da sasirdim valla Turklerden boyle bir film helal olsun dedim gidip izlicem kesinlikle ama beraber gittigim kisiye yazik olabilir :D

0|0
    0|0
  • Yarışma düzenleyeceklermiş; hiçbir şekilde korkmayan izleyiciye 10.000 tl ödül var. Diğerlerini izlemedim bu da aynı olacak :) En hoşlanmadığım mevzuu, boş yere sıkıntıya sokamam kendimi

0|0
    0|0
  • Ah gitmeliyim bunaaa :)

0|0
    0|0
  • güzel bişeye benziyo gitmem gerek :D

0|0
    0|0
  • ben o filmin ilk serilerini bir türlü anlayamdım. amatör kamerayla çekilmiş gibi duruyo

0|0
    0|0
  • Bence çok saçma, insanları din üzerinden korkutma düşüncesi

1|0
    0|0
  • Ben fragmanına baktim da gercekten korkunç gözüküyo cinlerle ilgili olmasa giderdim onlari anmak yanina cagirmak demek ben istemiyorum gelsinler zaten yeni kurtuldum :))

0|0
    0|0
  • önce bir izleyekte

0|0
    0|0
  • Kairo'dan çakma çıktı ilk filmi. Öyle olunca gözümde değeri olmadı sonrakileri de izlemedim

0|0
    0|0
  • Doğum günümde hediye gibi gelecek

0|0
    0|0
  • Turkiyede anca korku filmi tavan yapar zaten

0|0
    0|0
  • tek gidemicegim bir film :B

0|0
    0|0
  • Korkunç

0|0
    0|0
  • Hayatta gitmem özellikle sinama kesinlikle hayır

0|0
    0|0
  • Kesin gidiyorum

0|0
    0|0
  • O parayi isteyen beni sinemaya goturebilir cunku gercekten korkmuyorum :/

0|0
    0|0
  • bu tür filmler korkutuyor beni. ammar ı seyrettim ve etkilendim

0|0
    0|0
  • yaşanmış bir hikaye olduğu çok çok şüpheli filmdir. cin alemi hakkında iyi kötü bilgi sahibi sayılırım, hatta bazı yakın arkadaşlarımın da başından oldukça korkutucu olaylar geçti. ancak hasan karacadağ filmlerindeki kronik gerçek dışılık elbette ki -fragmanlardan anlaşıldığı kadarıyla- bu filmde de bolca mevcut.

0|0
    0|0
  • saçmalık

0|0
    0|0
Yükleniyor...