Sitede manevi değer taşıyan sorulara ilgi neden ok?

Dikaktimi çekiyor bel altı gibi sorular oldu mu herkes uçuyor yazacam diye ama manevi değer taşıyan sorulara ise bakıyorum 2-3 cevap varken bu tarz sorulara 40-50 cevaptan aşagı gelmiyor

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• Bilimsel ve ciddi bilgi almak isteyen sorularda oyle. Nerde bel alti sorular onlar ilgi goruyor. Sitenin kurali bu yani. Yoksa buralarda barinamazsin :)

0|1
    0|0
    • aynen beni attılar mesela siteden hiçbir sebep yokken sordugum sorular kimseye hakaret etmeden dini içerikli bilgi şeyleriydi

• Oyle sacma sapan takilcaksin kafa dagitmak icin. Bilgi alamazsin. Sorarsin bir bu kaldi sorulmadik derler. Banane diye yorum yapan da olur. Insanlar sacma sapan. Aman neyse skldim yine burdan ben.
      Tesekkurler eic icin :)

• rica ederim bişey deği l

Kızlar Ne Diyor 6

• Namussuz cok

0|1
    0|0
  • Cunku insanlarimizin toplumsal hayatlari ilgi alanlarini bastirmis o yuzdende ancak boyle sitelerde karekterlerini yasayabiliyorlar boyle bir firsat bulmuskende manevi konulara yogunlasmak istemiyorlar

0|1
    0|0
    • aynen öyle şu soruya bile olan ilgi durumu özetler nitelikte.

• buraya yazmış olsaydım hadi millet sevgililerinizle seks hikayelerinizi anlatın o zaman cinsel yerleindne zevk suyu aka akak yazıp okurlardı böyle sorular ilgilerini çekmez.

• Ne yazik ki insanlik cok buyuk bir sapkinlik icinde bu sitede bazi sorular goruyorum insanlik nasil bu seviyeye duser diyorum

• Evet haklısınız bnde bundan şikayet ediyorum zaten.

0|1
    0|0
  • Aynen ha

0|0
    0|0
  • Kendı ılgı alanlarıyla ılgılenıyorlar
    Kendı zevklerıyle :/

0|0
    0|0
  • herkes ilgi alanına cevap yazıyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bu sıtede o mu bu mu tarzında sorulara fazla kafa yormak gerekmedığınden prim yapması doğal kacıyor, onun dısında zeka parıltısını gerektıren sorular malesef henuz bu siteye erken. Daha doğrusu öncekı tayfa trene bınıp kaçmasaydı çokda eğlenırdık. asddfg Bende mahçubum :( yazmamanın keyfini hazzını yasıyorum. dsad

0|0
    0|0
  • milletin aklı şeyinde kardeşim ciddi sorulara yanıt gelmez bu yeni nesil düzelmedikçe ne ahlak klamış ne saygı ne terbiye nede erkeklerde delikanlılık ukalalık olmasın kendimde aynıyım ortam bozuldu bozulduk garip olduk geçmişini bilmeyen dinsiz bir nesil farklı bişey bekleme kardeşim normal yani avrupaya özendikçe böyle olacaktır hep

0|0
    0|0
  • Çünkü Allah ismi onlara çok ağır geliyor... Görüpte hala iman etmezmisiniz ey insanoğlu der Işte bunlara diyor.

0|0
    0|0
  • Herkezin aklı sapkınlıkta ne olacak varsa yoksa bacak arası ya da kafası. 5 dk için kendilerini verecekler.

0|0
    0|0
Yükleniyor...