Dabbe 5 : zehr-i cin?

Evet arkadaslar film cuma günü vizyona giriyo diyorlar. Izleyecekler kimler? Bence dabbenin diger filmlerine gore bu gfragmani daha iyi. Ayrica karakterlerin cinlerle karşılaştığı sahne en iyi sahne olarak soyleniyor. Gidicekmisiniz? Ve sizce yas siniri yine 18 mi olur? Bence 18'lik kadar korkunc degil.

0|0
8|10

En İyi Erkek Görüşü

• kesinlikle gidicem bu zamana kadar nerde cinli inli filim varsa gittim psikolejim sikildi oyle filimlerden cok hoslanıyorum bencede en iyi sahne o sahne şimdi çok iyi oldu çok da güzel iyi oldu taammı. şimdi mesela türban olayını çok karıştırdılar. aralarında bir fark galdı, o farkda çok güzel oldu. herkesizn hayatına kimse garışamaz. ha nasıl garışamaz. ben bu şekil giyinirim, bu bayan şu şekil giyinir. şu şekil giyinir... amma hiçkimse kimseye garışmaya bir hakkı yok. özgürlüğü bidir. aa başörtü kurban olduuum ya resullallah tan gelebilir amma lakin ki öyle değildir. benim yorumlamam bu kadar :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• izlicem hasan karacadağ çok iddaalı konuştu çünkü..

1|0
    0|0
  • O sahneyi korkmadan izleyen e 10.000 $ hediye edilcekmis :D

0|0
    0|0
    • Evet ama çok zor makine falan baglaniyomus :D

• Korkulacak bişey yok aslında ama efektleri iyi yapıyo ibnler:D

• reklam kardeşim buna inanıyor musunuz? sdfsdfsff filmin reklamını bu şekilde yapıyorlar.. en duygusuz burçlardan biriyimdir bu zmna kadar beni tatmin edecek bir korku filmine denk gelmedim.. Hasan Karacadağ ile konuştum bu 10.000 dolar olayını nereden basvuru yaparız dedim sayfamı takip edin bugün açıklanır dedi 1 gün geçti hala açıklanmadı sonra anladımki reklam kokan hareketler bunlar.. o kadar iddalıyım hala daha korkmam.. hatta film izlerken beynimin zevk bölgesi harekete geçer formülü bende saklı sdfsdfsdd

• Hayatta keyf almadığım filmler bunlar gerçeğini gördüm çünkü

0|0
    0|0
  • Türklerin yaptığı hiç bir korku filmini izlemem... Korku filmlerin de başarılı değiller çünkü

0|0
    0|0
  • fragmandan korktum anasını satayım filmde bayılırım heralde :D :D

0|0
    0|0
  • hep aynı kurgu senaryo aynı efek sadece konu ve kişiler farklı :/

0|0
    0|0
  • hayır ney alaka :D

0|0
    0|0
  • Hiç korkmam bu tarz filmleriden

0|0
    0|0
  • Nete düştü mü

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Ben gitmeyi dusunuyorum fakat kac yas uzeri oldugu hakkinda bir fikrim yok cunku yaniltici dabbenin tum serisini izledim bakalim bu sefer karsimiza cikacak surpriz ne olacak

0|0
    0|0
  • din ile ilgili olduğu için korkunç olmasa etkiliyor insanı. birde böyle bağırrıp çağıran insanlar araya ayetler falanda koyunca insan hepten mala bağlıyor. hele sinemada o yüksek sesle izleyince gelde korkma:D Az önce fragmanı izlerken bile kısık sesle izledim:)

1|0
    0|0
  • Asla izlemem bir de yalnız yaşıyorum ailem yanımda olmayacak korkudan geberirim

0|0
    0|0
  • Arkadaşlar ile seyretmeyi planlıyorum ben ama

0|0
    0|0
  • Her filmini izledim ama buna gidebileceğimi sanmıyorum :D

0|0
    0|0
  • ben de gidicem yapımcısı çok iddalıymış korkunç olduğuna dair. güzel bişeye de benziyo

0|0
    0|0
  • Insallah zaman kaybi olmaz :)

0|0
    0|0
  • Öldürsen gitmem hayatım boyunca aklımdan çıkmaz o film

0|0
    0|0
Yükleniyor...