Türk kızı vs rus gacıları, hadi toplanın beyler bayanlar , hangisisinden yanasınız, evet effenim buyrun?

0|0
5|22

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 21

• Ruslar. Sevgilim de Rus zaten. Buradaki Ruslar bile Turklerden daha iyi. Fark ne mi? Oldukları gibiler. Sizin "ahlaksızlık"olarak adlandırdığınız şeyi onlar "kültür farkı"olarak adlandırıp, başı kapalı Türk kızlarını yargılamıyorlar. Ayrıca orada din yokken temiz kalabilmiş kızlar varken, burada da İslamiyet gibi bir din varken İslamiyet'e ters her şeyi yapıp dinden bahseden kızlar var. Genelde kapak atıp, evleneceği saf kocalarına yapıyorlar çünkü benim gibi olan diğerleri yemez. Bir ateistin adam öldürmesi normaldir, ama bir Müslüman'ın adam öldürmesi ahlaksızlıktır. Aradaki fark bu işte. İnsanları konumlarına göre düşünmek gerek, yaptıklarına göre değil.

0|0
    2|0
  • Turk kizlari 👌👍 Turk kizlari 👌👍 Turk kizlari 👌👍 Turk kizlari 👌👍 Turk kizlari 👌👍 Turk kizlari 👌👍 Turk kizlari 👌👍 Turk kizlari 👌👍 Turk kizlari 👌👍 Turk kizlari 👌👍 Turk kizlari 👌👍 . Ciddiyim ruslarin kizlarin gercek maktajsiz, dustan sonraki halleri bu

2|0
    0|0
  • Ruslar her durumda tur bindirir... Ben çoğu gibi rusları fotoğraflarda değil kendi ülkelerinde tanıdım. Derdimiz kimin daha güzel değil kimin daha zeki olduğudur aslında... Rus kızların yanında çırak bile olamazsınız. Abartmıyorum. Gerçek fikrim budur.

0|0
    1|0
  • her türlü türk

1|0
    0|0
  • Valla Türk daha güzel kızlar koyabilirdin Hatta hülya avşarın şimdi ki halini koysan daha iyiydi resmen kendi tezini çürütmüşsün ya la

0|0
    0|0
  • Bizden mankenleri bunlardan çirkinleri paylaşmışsın. Şunu mu demek istedin yoksa? Onların en çirkinleri bizim en güzellerle yarışabilir. Resmen rusları galip seçmişsin

0|1
    1|0
    • Hayır sizin yaptiniz gibi yapmis en killi biyikli 3 foto var bütün erkkler butun turk kizlari boyle diye o 3 fotoğrafi koyuyor

• @nurum98 ben alınmayacaksam niye benim cevabımda paylaşıyon yazını :)

• Bana değil :) Neyse :)

• yanlısın sen.. türk kızı demişsin rus gacısı demişsin direk.. resimlerde belli. rus kızı daha güzeldir tabi ama ahlak önemli :)

1|0
    0|0
    • E bu resimdekilerin hepsi öz Türk, ve Rus, ne o?

• Sizin bize yaptgnz gbi iste ne guzel

• sizin bize yaptığınız giibi derken.. neyse onu söylüyorum ben. yaw rusla nasıl kıyaslıyorsun zaten onu dahi anlamış değilim :D

• Rus kızları iyidir.

0|0
    2|0
  • Türkiyede rus güzeldir rusya da türk böyle kariılaştırmalar güzel değil. erkek yapsa anlarım bide sen kadın sın

0|0
    0|0
  • Nedir bu kıskançlık.

0|0
    1|0
  • ben latin seviyorum esmer tenleri büyük kalça ve ince bel çok hoş oluyolar

0|0
    0|0
  • Türk olooooom:) değişmem ve şaşmam:)

1|0
    0|0
  • Sırbistan yok mu

0|0
    0|0
  • pozitif ayrımcılığın kralı yapılmış burada :)

0|0
    0|0
  • bu fotograflarla ile genelleme yapamayız :( genele vurursak durum tam tersi

0|0
    1|0
  • Türk kızı ama. Ben bir başağım milyonda bir seviyorm beğeniyorm ama deli gibi aşık oluyorm of of

0|0
    0|0
  • manken paylaşıyosan her iki tarafınkileri paylaş :)

0|0
    0|0
  • Ne rus ne türk tek çare leton derdim ama elimizde türk kızları var kıymetlerini bilmek gerek

0|0
    0|0
    • !!
      .

• neden kızdınız ki hakaret olsun diye söylemedim ben beyaz tenlileri aşırı severim türk kızlarında da beyaz ten çok yok gibi o yüzden yoksa türk kızları güzel ama kimisi bakımsız güzelliğinin farkında değiller

• 3 numara :)

0|0
    0|0
    • ismi arzu Miss Türk kızı seçilmişti

• 2 numara diyorum

0|0
    1|0
  • Rus görmemişsin sen onların bacak boyu sizin bütün boyunuz.

0|0
    2|0
    • 1.70 im topklu giymem böyle rahat ;)

• 780 nerden çıktı 180 :D

• benim boyum ideal, hiç bir sakıncası yok.

Kızlar Ne Diyor 5

• T Ü R K L E R. Anlayın artık arkadaş :)
    Bende A Z E R İ T Ü R K Ü Y Ü M ve Lütfen Ruslara Benzetmeyin Beni:)

1|0
    0|0
  • Her ırkın güzeli çirkini var.
    Ruslar makyaj güzeli değil ciltleri güzel, sarışınlar, avrupa güzelik stanartlarına uyuyorlar, ama sarışın demek güzel demek değil bence, türk erkeği ortalama bir rusa tanrıça muamelesi yapıyor oysa sarışınlığa alışmış bir avruğalı için silik gelebliyor, size çok sıradan gelen ortalama bakımlı bir türk kızı da onlara egzotik tanrıça gibi geliyor.

Seçtğin resimlerdeki türk kızlarının bazıları rusa benziyor, eğer güzellik anlayışın oysa ruslar daha güzel çünkü o resimdeki kızlara benzer rus çok.
    Ama Bergüzar Korel, Sedef Avcı, Fahriye Evcen gibi rus kızı da bulamazsın.

0|0
    0|0
    • size öyle geliyor ama genelde ciltleri bozuk makyajsız birşeye benzemezler asıl. harikalıkları yok, ve erken çökerler.

• 4 sene Rusya'da yaşadım:/ Siz nasıl bu kadar yakından tanıyorsunuz? Hangi bölgesindeki Rusları tanıyorsunuz?

• Bir bildiğim var ki öyle dedim kesin bir şekilde.

• Hangisi daha güzel hangisi daha çirkin diye değerlendirmek bence çok saçma türk kızlarının da rus kızlarınında güzeli de var çirkinide. Ama siz erkekler sürekli genelleme yapıyor bizim kızlarımızın tek sorunu her boku yiyip ahlak bekçisi gibi davranmaları. bir bayan olarak 2 tane rus tanıdım gayette güzellerdi güzelliğide geçtim nazik sıcakkanlı ve kültürlülerdi sadece erkeklere karşı değil bayanlara karşıda böyleler. Genelleme yapmayı bırakın yok türk kızları kezban felan diye herkes bir değil.

0|0
    0|0
  • Her ırkın güzeli ve çirkini vardır. Bu karşılaştırmaya katılmıyorum.

0|0
    0|0
    • öyledir sen onları makyajsız gör neye benzedikleri belirsiz ruski tutskiler.

• Ruslar diyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...