Kitap önerisi :)?

Arkadaşlar sürükleyici aşk romanı istiyorum fakat yazarı türk olursa daha iyi olur. erotizm ve aşk ağırlıklı olsun istiyorum var mı önerebileceğiniz?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Git kendini çok sevdirmeden. ( TUNA KİREMİTÇİ) yazarı güzel kitap

1|0
    0|0
    • okudum onu yarısında bıraktım çok sıkıcı

• Kalbimi kırdın şuanda ben sevmiştim be güzel kitap bazı noktalar saçma ama :D neyse tek okuduğum kitap bu saten cin ali var bide :D

• :D :D

Erkekler Ne Diyor 4

• pucca oku askta var erotızmde hatta komedıde, genc kız romanı işte..5 kıtabı cıkarmış galıba ama sen ılkınden basla mutlaka..

0|0
    0|0
    • puccanın hepsini okudum harikaydı zaten

• hey maasallah sen bı kıtap tavsıye etde bız okuyalım bari:)

melissa p oku dıyecegım ama cok bır curetkar o'da..

• Disconvery chaynr

1|0
    0|0
  • Öncelikle tam dediklerine uygun güzel bir seri söylim, Grinin 50 Tonu, Karanlığın 50 Tonu, Özgürlüğün 50 tonu. Yazarı yabancı ancak dediğin türde bence en güzel eserlerden biri (çalıntı iddiası var ama ben sevdim)

Dediğin türe yakın pek kitap okumam, ama içinde dediğin türleri barındıran kitaplar var. Ahmet Ümit'in kitapları bu isteklerini barındırabilecek bir yerli edebiyattır.

0|0
    0|0
    • ahmet ümit ağır geldi biraz okuyamamıştım. teşekkür ederim cevabın için

• Rica ederim.

• Merhaba ben sana bir öneride bulunayım fakat ne yazık ki yabancı. Game Of Throness , dizisini biliyorsun büyük yankı uyandırdı, kitabı dahada İlginç ve sürükleyici.

İyi akşamlar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Pamela Clare Teslimiyet
    Joje moyes senden önce ben
    Ikiside cok guzel kitap okurken agladim diyebilirn

1|0
    0|0
    • yabancı yazarların kitaplarına adapte olamıyorum ya :(

• Ama siddetli bir sekilde tavsiye ediyorum gercekten cok guzeller yoksa yazmazdim.

• peki teşekkür ederim :)

• Intibah diye bir roman var eski istanbulu kulturunu entrikalari falan anlatiyo

1|0
    0|0
Yükleniyor...