Arkadaslar ensturman konusunda iyi olanlar buraya?

Arkadaslar ust uste birkac soru sorcam ben bu haftasonu halk egitim merkezinin baslattigi iki aylik baglama kursuna gidecegm sizce gittigimde baglama almam gerekirmi, baglama fiyatlari ne kadar iki ayda ögrenirmiyim

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Alanim degil ama hobi olarak gitar ve baglama caliyorum ogreniyorum 6 7 yildir.

Baglama alacaksın ama tavsiyem gittigin kursta herkese toplu baglama siparis ederler, mumkunse ucuz baglama olacagi icin dut agacindan almaya bak. Yaprak baglama olur zaten yüksek ihtimal. Ben 290 a bulmuştum zamaninda, cok guzeldi. Soracagin sorulari cevaplayabilirim

0|0
    0|0
    • Ben aslinda hocalarin soyledikleri tarif ettikleri turden kendim almak istiyorun bir de bir sey sorcam notalari anlamak ne kadar surer

• Dinletmek isterim tabiki insallah derslerim ve baglamayi beraber yuruturum:-) :-) guzel bir sekilde son bir soru sorcam ben solagim sizce baglamanin sapi hangi elimde olmali benim icm farketmez sizce?

• Sadece teller degisir bence kendine göre cal, arif sag gibi yani.

Erkekler Ne Diyor 6

• 250 den asagi saz ya da baglama alma ki tabiki al baglama ogrenmek istiyorsun
    2 ayda ne kadar ogrenirsin buda senin ogrenme istegine bagli

1|0
    0|0
  • maalesef değilim

0|0
    1|0
  • İki ayda Neşet Ertaş olmazsın ama öğrenirsin tekniğini :>

0|0
    1|0
  • 2 ayda ogrenemzsin bende çalıyorum en az 6 ay kursa git iyi calabilmek için ve kulak çok önemli

0|0
    0|0
  • hmm..

0|0
    0|0
  • davul çalıyorum yandalda flütle ilgileniyorum buyrun :)

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• bak ben muzısyenım yardımcı olmaya çalışırım bu konuda da sana ama sakın gidip iyi bir bağlama alma ilk hafta git bır kursa eger hocada okeylerse elin yatkınlaşırsa git bır bağlama al derim ama iyi bir şey alma sen ne olur ne olmaz bırakırsan eger bağlamayı elinde patlamasın ucuza gıder.

0|1
    0|0
    • Haklisin ya hani yeni baslycamya iyi bir sey almak istiyorum ablam benim kursa yazilmami sagladi bna dedi sen kursa git gel bizede oğret yani iyi birsey almak istiyorum

• Cok tesekkur ederim:-) :-)

• rica ederim :)

Yükleniyor...