Bana bu sözü anlatır misiniz ne ima ediyor?

Bana bu sözü anlatır misiniz ne ima ediyor?

"Akıl sahipleri bir yerde oturup kalınca rahat edemezler. Yolculuk et, ayrıldığın bazı şeylere karşılık yeni güzel şeyler bulacaksın."

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Akıl sahibi şahısların akla sahip olmak kadar onu kullanma güdüleri de vardır. Sürekli keşfetme arayışında oldukları için görüşlerinin sınırlı kalmasına tahammül edemezler. Keşfetme süreci onları yine akla dayanılarak edinilen subjektif ve objektiflere ulaştırırken bakış açılarını genişletmektedir. Böylece bilinmezliklerden bir çıkış yolu bulunur.

0|0
    0|0
    • yani bu sözün seni sevmiyorum artık senden vazgeçtim umrumda değilsin anlamı yok değil mi

• belki faceye yazdıklarından daha çok beğenmiştir ya da facede yazdıkların duygusalsa sevgilin aranızdaki bağın başkalarınca fark edilmesini istemiyor olabilir

• Çok doğru bak hep diyordu herşey face den ibaret değil diye

Kızlar Ne Diyor 2

• Akıl sahiplerinin beyinleri açtır ve sürekli yeni şeyler öğrenmek isterler eski bilgilerle yetinmezler bunun için yaptıkları fedakarlıklar ve cesaretleri olumlu sonuçlanır. Sanirsam

0|0
    0|0
  • Akıl sahipleri tek bir yerde, aynı şeylere bağlı kalmayı sevmezler gibi birşey anladım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• hayat devam ediyor demiş olabilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...