İstanbul'da denize girilebilecek temiz yerler var mı?

Arkadaşlar İstanbul'a taşınalı çok olmadı deniz tecrübem fazla yok, geçen günlerde şile'ye gittim orayı sevdim fakat orası da çok uzak. İstanbul içerisinde, plajı güzel, denizi temiz bir yer var mı?

0|0
7|16

En İyi Kız Görüşü

• Adalar olabilir..

Bak sonra sarıyer taraflarında köyler var oranın plajları harika ;)) Ondan sonra çatalca tarafı karaburun.. Sonra poyrazköy , riva, polenezköy vs vs buralar denize girmek için uygun yerler..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Poyrazköy var beykozdan otobüs kalkıyo

0|0
    0|0
  • Adalar.

0|0
    0|0
  • adalar iyidir.

0|0
    0|0
  • abi sileyemi gittin:D bogulucaksin hemen

0|0
    0|0
    • Niye boğulayım ya :) Tabii yüzme biliyorum diye gidip de riskli yerlerde ve aşırı dalgalı yerde de denize girmem onun için bir problem olmaz diye düşünüyorum.

• Sofularköyü var temiz bence.Şile tarafında.

0|0
    0|0
    • Ya şile çok uzak oluyor, Kadıköy yakınlarında bulamazsam güzel bir yer mecbur o taraflara gidicem. Dediğin yere göz atarım. Teşekkürler önerin için...

• bişey değil:)

• marmarada denize girmeyin ölürsünüz

0|0
    0|0
    • Neden ölelim?

• pislikten geçilmiyor. şimdi olmasa bi 5-10 yıl sonra ancak girin çünkü denizi temizlemek için büyük bi kanal yapılıyor

Erkekler Ne Diyor 16

• Şile ağva iyidir geçen hafta ağvaya gittim süperdi biraz dalgalı ama iyidir =)

0|0
    0|0
  • ohh hafta içi plastik büyük bi lehen aldım sabah dolduruyorum suyu öğlen ısınıyo evin balkonunda aksama kadar giriyorum geçen gün boğulma tehlikesi bile atlattım

1|0
    0|0
  • adalara neden gitmiyorsun bak kilyos'ta var . tutup da arnavutköy de denize girecek halimiz yok

0|0
    0|0
    • Ada hangi adaya gitsek güzel olur? Bildiğim kadarıyla birden fazla ada var istanbulda denize girebileceğim...

• Semizkum var Silivriyide geçiyorsun. Teorik olarak istanbul ama pratik olarak istanbuldan 60 km uzaklıkta. Deniz süper sığ sevenler için biçilmiş kaftan 50 metre sonra boy :D

0|0
    0|0
  • adam şile uzak demiş siz beykoza adalara gidin demişsiniz:D moruk caddebostan, tuzla sahil falan var oralar güzeldir tavsiye ederim

0|0
    0|0
    • Aynen ya şileye arabayla 1.5 saat sürdü gitmemiz :D Kilyos ne tarafta onuda bilmiyorum gerçi herhalde orası da bayağı uzak. Bu caddebostan yakın bize, kadıköy de oturuyorum zaten. Hafta için bir gidip göz atayım plajına. Çok teşekkürler yardımın için...

• haklısın valla:D en iyisi caddebostan dostum, iyi eğlenceler şimdiden :)

• menkşe plajı

0|0
    0|0
    • Tam olarak nerede bu plaj?

• banliyö trenine biniyosun menekşe istasyonunda iniyosun istasyonla arası 5 dakika yürüyerek

• Tamam sağol, buraya da bakacağım. Önümüzdeki 15 günde bayağı bir denize gideceğim sanırım :)

• Florya ibb sosyal tesisi güzel orası gitmeni tavsiye ederim abi ben gittim güzel fena degil ama hafta içi gideceksin abi hafta sonu kalabalık oluyor

0|0
    0|0
    • Florya ne tarafa düşüyor bilmiyorum ama araştırayım bir orayı. Teşekkürler...

• Kilyos, geçen hafta ilk defa gittim fena değil iyi hatta

0|0
    0|0
  • Bakırköy Zeytinburnu tarafları berbat. Anadolu yakasının Güney'i:)

0|0
    0|0
  • haliç diyorum tamamen organiktir ... : )))

0|0
    0|0
  • Temiz mi :(

0|0
    0|0
  • Adalarr

0|0
    0|0
  • Kilyos solar beach

0|0
    0|0
  • gel bizim evde gir hacı

0|0
    0|0
    • yok la dur havuz o pardon, deniz sormuşsun sen :d deniz nerden bulim ben sana ya. Ist da denize mi girrilir her 10 kişiden 1 i pert

• Kader diyelim :) Ya başka nerede girecez denize. Zaten yaz okuluna kaldım moral sıfır, tatile de gidemiyorum. 10 da 9 yüksek bir oran onun için denemeye değer :)

• tamam kanka dene o zaman. :D

• Küçükçekmece gölü.

0|0
    1|0
  • Yeşilköy. Ben girmiyorum ama giriliyor yani.

0|0
    0|0
Yükleniyor...