Kapat

Kitap onerisi olanları alalım?

Saçma salak şeyler olmasın insana biseyler katan kitaplar?

0|0
11|2

En İyi Kız Görüşü

• Khaled Ossaini-uçurtma avcısı.
    Yazarın asıl adı Halid Hüseyin.

Fazlasıyla Amerika yanlısı olduğunu belirtmeliyim, bu rahatsızlık verse de kurguya odaklanılırsa oldukça başarılı.

0|1
    0|0
    • Evet başka var mı sende çıkacak gibi biseyler bunu okudum :)

• Tsk dikkate alacam hangi şehirde yasiyorsun ?

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 10

• SANA BİŞEY KATMASINI İSTİYOSAN KİŞİSEL GELİŞİM TARZI OKU ya da BİLGİ İÇİN TARİH OLUR COGRAFYA OLUR FELSEFE OLUR MAKSAT GENEL KÜLTÜR ARTSIN AMA BEN SU AN Bİ ROMANA BASLADIM SADECE SABAH GELİRKEN OKUDUM 25 DAKKALIK YOLDA 50 SAYFA BİTİRDİM İLGİLENİRSEN SENDEN ÖNCE BEN TAVSİYE EDERİM

0|1
    1|0
  • Iyi okuyucuysan tutunamayanlari ve davayi okumalisin

1|1
    0|0
  • Içgüdü

1|1
    0|0
  • Allah de ötesini bırak kitabını yeni bitirdim tekrar okuyacağım tavsiye ederim..

0|1
    0|0
  • Nasıl? Hangi tür bir kitap istersin ki?

0|1
    0|0
    • Tarihi siyasi iktisadi psikolejik olabilir akademik olmayan ama insanın ufkunu açan romanlar

• Psikoloji olarak sana önerebileceğim Histeri diye bir kitap var o güzeldir. :) Tarih ve siyaside çok var aklıma gelmiyor şu an isimleri

• Kayıp gül ve hayat askıda

0|1
    1|0
    • Thanks daha bilinmedik daha doyurucu kitaplar ariyorum bunlar çok satanlar

• kişisel gelişim. kitap adı veremicem

0|1
    1|0
    • Kişisel gelişim kitapları zirvalik bana göre değil

• bende roman falan hiç sevmem. kişisel gelişimde kendini geliştirmek daha hoş

• On. adimda onbir adım yok öyle bir dünya çok kişisel gelişim seminerine filan katıldım hepsi hikaye anlatıyor bana göre ama kişiye göre değişir tabi

• Sait Faik Abasıyanık'ın bütün kitaplarını hatim et derim ben. kendisine taparcasına bir hayranlığım var.

0|0
    0|0
  • Senden once ben eger sana bir seyler katmasini istiyorsan

0|0
    0|0
  • tanrı daima tebdili kıyafet gezer-laurent gounelle

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Sen bana hangi konuda okumak istediğini söyle sana bir ton yazı buluyum onları oku kitapta aradığın şeyleri bulamayabiliyorsun veya tek bir bilgi için 300 sayfa okumak zorunda kalabiliyorsun..

0|0
    0|0
  • peyami safa
    matmazel noraliyanın koltugu

0|0
    0|0
Yükleniyor...