Hangi Yabancı Dizileri İzlediniz/İzliyorsunuz?

İzlediğiniz dizileri yorumlayın, konusunu özet geçin. Yeni dizi arayanlara alternatif diziler ortaya çıkmış olur böylece.

Ayrıca nasıl filmler üzerine saatlerce tartışanlar varsa ben de diziler üzerine konuşabilirim saatlerce. İzlediklerimi de sıraladım.

666 park avenue /
agents of shield /
alcatraz /
almost human /
american horror story /
arrow /
avengers assemble /
awake /
band of brothers /
bates motel /
being human /
believe /
black mirror /
black sails /
blue mountain state /
boardwalk empire /
breaking bad /
brooklyn nine nine /
camelot /
chuck /
cold case /
community /
continuum /
constantine /
crossbones /
cult /
da vinci's demons /
death note /
defiance /
doctor who /
dominion /
dracula /
elementary /
extant /
fargo /
flash /
forever /
fringe /
game of thrones /
grimm /
hannibal /
haven /
hemlock grove /
helix /
houdini /
hulk smash /
in the flesh /
intelligence /
kyle xy /
legends /
lost /
low winter sun /
matador /
memphis beat /
merlin /
once upon a time /
once upon a time:wonderland /
orange is the new black /
orphan black /
outlander /
oz /
penny dreadful /
person of interest /
power /
prison break /
ray donovan /
resurrection /
revolution /
salem /
scrubs /
sherlock /
siberia /
silicon valley
sleepy hollow /
smallville /
south park /
spartacus /
supernatural /
teen wolf /
terra nova /
the 4400 /
the 100 /
the after /
the borgias /
the flash /
the following /
the knick /
the last ship /
the leftovers /
the lottery /
the musketeers /
the originals /
the secret circle /
the strain
the tomorrow people /
the tudors /
the vampire diaries /
the walking dead /
true detective /
tyrant /
under the dome /
unsere mutter unsere vater /
utopia /
vikings / 104

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• Sanki bir dizi sitesinde yayınlanan tüm dizilerin listesini kopyalayıp yapıştırmışsın gibi olmuş.

0|0
    0|0
    • 5 sene boyunca dizi izleyince bu sonuç çıkıyor. Özellikle hedeflediğim iş alanına yönelik çalışmalarım da bilgisayar başında olunca bol bol zamanım oldu.

Kızlar Ne Diyor 5

• Bende epey bir dizi bitirdim ama valla üşenirim o kadar yazamam ve bu kadarda yoktur. şu an Shamelles'e sardım. Küççükken annem öpüşme sahnelerinde kanalı kapatırdı 2 sezon Shamelles devirdim Allah affetsin.

0|0
    0|0
    • Shameless'ı E2'den takip edebildiğim kadar parça parça izledim. Final yapmasını bekliyorum. BB gibi son sezon başlayıp sezon arasına gelince 1 sene beklemek koymuştu. O yüzden geç kaldıklarım final yapmamışsa başlamıyorum :)

Muhabbetlerde konu diziye geldiği zaman her diziye yorum yapıyordum. Sordular kaç tane olduğunu ben de eve dönünce hesaplamak için harf sırasına koyup sıraladım. İlk başta 60 küsür taneyken kendime hedef koyup 100 yapacağım dedim. Şimdi daha da artıyor.

• Şanslısın mı desem doğru olur yoksa şanssızın desem mi bilemedim. Bu kadar dizi izlemek biraz bağımlılık yapıp sosyal hayatımı etkiledi diyebilirim. Lisede bir sene kalınca 5 senelik boş vaktim oldu. Ders çalışmak yerine dizi izledim sürekli. Üniversite sınavında da istediğim yere girdim. Üniversitede ise haftaiçi 3 gün dersimiz yok. Haftasonu da eklenince 5 gün. Bunun birazı arkadaşlara ayrılsa bile bol bol zaman kalıyor. Tabi şanssızlık olarak görüyorum kendim için. İngilizce öğrenip, aksan sorununu atlatmak dışında bir faydası olmadı.

• Anlıyorum. Sosyal hayatım benimde yok zaten ama benim ders çalışmak yüzünden denebilir. Tatilde biraz açılıyorum ama okul zamanı 6 gün ders oluyor. Çok ağır derslerimiz başımı kaldıramıyorum ne dizi ne başka birşey.
      Sende iyisin yani en azından eğelenebiliyorsun sonuçta diziyi eğelence için izlerim ben ama vaktim kalmayacak..

• Dexter ı unutmuşsun canım ;)

0|0
    0|0
    • İzlemedim. İlk bölümünde aşırı sıkılıp bıraktım. Yvonne strahovski ekibe katılınca ilgim olmadı değil diziye ama o ilk bölümü tekrar izlemeyi bile düşünemiyorum.

• Konusu çok güzel. Zaten konusunu sevip de izlemiştim ilk bölümü. Eminim o ilk bölümü atlatabilirsem devamını getireceğim.

• Legend of the skeer da güzel bir bak

• community çok güzel bir dizi son sezon ama 'six seasons and a movie'

0|0
    0|0
  • Lost en guzeliydi

0|0
    0|0
  • Ciddi zaman harcamışsın ya

0|0
    0|0
    • En azından ingilizce ve aksan sorunum kalmadı diye tatmin ediyorum kendimi :)

Erkekler Ne Diyor 4

• californication

0|0
    0|0
    • Ekledim bakılacaklar listeme. Bu aralar komediye yöneldim. Bir kaçını denedim ama gülme efektli diye anında kapadıklarım falan oldu. Takıldığım bazı sitelerde de konuşulan bir dizi. Son sezon beğenilmemiş sanırım. Yine de bakarım buna. Teşekkürler.

• Death note anime oluyor yalnız. anime dahil edeceksek one piece, gantz , hajime no ippo serisi, gto öneririm :)
    Yabancı dizilerde ise bilindiklerin aksine iki komedi dizisi önereceğim. misfits ve the inbetweeners

0|0
    0|0
    • Sonuçta uzun süreli ve takip ettiğim bir seri. Sonuna kadar izlemesem eklemezdim. Yoksa Tom ve Jerry gibi yapımları da eklemek gerekirdi. Death Note'u izlememin sebebi Youtube'da parodi yapan komedyshow ekibiydi. Hiçbir fikrim olmamasına rağmen parodilerine gülmüştüm. Merak edip izledim. Yoksa animelere karşı ilgim yok. Üstelik çok fazla bölümleri var. Öneriler için de teşekkürler.

• arrow supernatural the walking dead shıeld of agent

0|0
    0|0
  • Listedeki dizilerin birçoğu güzel. Bunlara Mob City, Penny Dreadful, The Simpsons 'da eklenebilir.

0|0
    0|0
    • Penny var zaten. Mob City'i çıkmadan önce Jon Bernthal kadroda diye listeme eklemiştim. Polisiye diye önceliği başka dizilere verdim. The Simpsons'ın bir kaç bölümünü izledim ama bana uymadı. Üstelik çok uzun.

• Liste uzun olunca gözden kaçabiliyor. Simpsons'a ben 15. sezonda başlamıştım. Evet bölüm çok ama 20 dakikalık. Birde + The Big Bang Theory

Yükleniyor...