Amerikaya nasil gidebilirim?

Amerikaya gitme istegim var. Ogrenci sayilmam. Normal siradan bir vatandasim. Gitmek icin neler yapilabilir. Ciddi cevaplar lutfen.

0|0
0|20

En İyi Erkek Görüşü

• Sorunuzun yanıtı belli. Turistik seyahat.
    Amerika'ya gitmenin belli bir maddi külfeti var. Uçak bileti daha pahalı elbette fakat diğer masraflar herhangi bir avrupa ülkesi ile aynı.
    Her işte olduğu gibi kendinize bir plan oluşturun. Amerika'ya nasıl giderim diye iyice hesaplayın.
    Düşündüğünüz gibi büyük bir olay değil. Neden gitmeyesiniz ki. Hatta bir çok yerini de görebilirsiniz. Atın üzerinizden korkuyu. İsterseniz gidersiniz. Bu kadar basit.

Defalarca Amerika'da bulunmuş birisi olarak sorularınıza memnuniyetle yanıt veririm.

0|0
    0|0
    • Gidebilir miyim. Ingiltere de olur.:))

• İngiltere daha kolay red ediyor ama gerçekten gitmek isterseniz sorun olmaz.
      Turistik vize almak düşündüğünüz kadar zor değil ki. Vize almak büyük bir dert değil.

Erkekler Ne Diyor 19

• Elçiliğe uğra orada teknik olarak Amerika sayılıyor.

0|0
    0|0
  • bankada ciddi paran olması lazım turis olata baş vur öğrenci, işadamı vs olmadığın için red edilecektir

0|0
    0|0
  • greencard a başvurmalıısn.. pasaportu çıkart gerisi kolay..

0|0
    0|0
  • uçakla

0|0
    0|1
  • Alabilirsen vize alıp gideceksin.

0|0
    0|0
  • Ben anlamadım ki paran yok ingilizcen yok uçağın yok biletin yok otostopla git desem hangi uçak alır seni...
    Boşver sen gel takıl bana manisaya gidelim.

0|1
    0|0
  • uçaklada gidebilirsin bence

0|0
    0|0
  • ingilizce var mı ya da orada bir tanıdık tek tabanca gitmeyecen sanırım

0|0
    0|0
    • Ingilizcem cat pat var. Anlayabiliyorum zaten ama serbestce konusamiuorum

• 48t bin amerikanın kız kardesine git :D

0|2
    0|0
  • pasaport vize uçak bileti hepsinden önemlisi vize alabilmek

0|0
    0|0
  • pasaport uçak bileti ve uçağa ihtiyacın var uçağın varsa bilete gerek yok yakıtın olsun yeter ;)

0|0
    0|0
  • İlerideki Hamdi Manavın ordan aşağı kaptır 1200 mil kadar batıya yardır dümdüz karşında los angeles

0|1
    0|0
  • Gidiş geliş için toplam para 1000-1200 tl + orada harcayacağın paralar var sana 2500'e patlar

0|0
    0|0
  • Turistik vize al... bilet al git...

0|0
    0|0
  • paran varsa kolay yoksa zor

0|0
    0|0
  • Trenle %100 onaylı

0|1
    0|1
  • Studyomuz götürüyor ama... katılmanız lazım