Sizcede başörtüsü tekstil ürünü müdür?

Şevval sam böyle dedi diye konserleri iptal oluyormuş..aranızda sahneye çıkmaya hazırlanan varsa cevap vermesin :)

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• kumaş olduğuna göre metal sanayi urunu olacak değil.herkes herşeye inanmakta serbest.sadece bu ülkede başka dinlere inanan yada hiç inancı olmayan bile tek bir din saygisizca laflar soyler veya yazar.bu haberi sansasyon yapmanin alemi yok.konserleri iptal ediliyorsa baska nedenlerde olabilir tek basortusune baglamak yanlis.kurdugun cumlede oluyormus.yani mus eki var bir kesinlilik ifade etmiyor.dedigim gibi herkes herseye inanmakta serbest ama baskasinin inancina laf soyleme hakkini vermez bu neye inanirsa inansin veya inanmasin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• insanları görüşleri ve düşünceleri yüzünden artık sadece eleştirmekle kalmıyoruz

dışlıyoruz ekmeği ile oynuyoruz.

kişinin kendi görüşüdür bunu sırf yaranmak uğruna saklamak yerine bu ülkede alacağı tepkileri bile bile düşüncesini söylemiş tebrik etmek gerekir saygı duymak gerekir ama nerdeeee

0|0
    0|0
    • Düşüncelerine katılmıyorum, ama senin düşüncelerini savunma hakkını sonuna kadar destekleyeceğim. Voltaire

• Baş örtü tarz değil farzdır...

1|0
    0|0
  • Başörtüsüne bağlılığını savunarak saygı duymalısınız diyorlar.

Sevval Sam da "Benim için tekstil ürünüdür" demiş.

Kisacasi Düşünce ve ifade özgürlüğü.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• teknik olarak evet kumaştan yapılan tekstil ürünü, dini olarak evet en azından namazda başı örtmek gerek, politik olarak bir siyasi bir malzeme, gündelik hayatta takan takar takmayan da takmaz beni ilgilendirmez

0|0
    0|0
  • iki yüzlü bir toplum olduğumuzu gösteren güzel bir örnek daha

0|0
    0|0
  • Eğer dini bir emirse neden parayla satılıyor ?

0|0
    0|1
Yükleniyor...