İlhan İrem' i tanımayan insanlar var mı?

İlhan iremi tanımayan insanlar onun büyüleyici sesi ile tanışmamış insanlar var mı?
Belki ben abartıyorum da üstat çok güzel yorumlamış sözleri çok iyi "Anlasana" ve "Yazık oldu yarınlara" Parçalarındaki sözler alıp götürür :)
Arada dinlerdim şu anda dinliyordum aklıma bilmeyenlere hem tanışsınlar :D Bilenlerinde az bükte yorumlarını alalım :D

• Beğenirim
    0% (0)40% (2)29% (2)Oy Ver
  • Bence Abartıyorsun
    50% (1)40% (2)43% (3)Oy Ver
  • İlk kez dinliyorum teşekkürler
    50% (1)20% (1)28% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Kişiliği karakteriyle de iyi bir üstad haklısın şarkılarını beğenerek dinliyorum

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 6

• güzel sarkilari var
    ama yeni nesil pek dinlemez ya:)

0|0
    0|0
  • Yoktur. Çünkü tanımayanlar insan değildir. Aksini düşünen din düşmanıdır.

0|0
    0|0
  • bütün şarkıları var

0|0
    0|0
  • ılhan ıremı dınlemeyen ınsan yasamamıs demektır yaa.. =)

0|0
    1|0
    • Helal be dostum :))

• ılhan ırem erkın koray.. bunlar yıllardır vazgecılmeyen fantazı muzıklerının ustaları kanka..
      sımdıkı sarkıların sozlerı ınsanı etkılemıyor.. ne varsa gecmıs yıllarda var.. sagolsunlar bızlere aktarmıslar.. elımızde bır yıldız tılbe gullu kaldı.. onlarda gıderse ne yaparız bılemıyorum.)

• No1 - Bu benim hayatım , Red - Nadas gelmiş geçmiş ve gelecekte de benim için en iyi hayatı anlatan şarkılar. Asıl üstad sıfatını hak eden adamlar bunlar. Bırakın bktan beyinlerin yaptığı boştan lafları.

0|0
    0|0
    • Bir tarafı yüceltirken bir tarafı yerin dibine sokman gerekmez.
      Sevmiyorum bunları bunları dinliyorum öneririm desen bunları da yazmazdım.
      Senin tercihin saygı duyarım, geleceğini nerden biliyorsun da en iyi şarkı bu olcak diyorsun.

• Teşekkür ederim dinledim zaten senden yorum beklerken güzel zaten hep hayran kalmışımdır zor bir işi başarıyolar evet işte böyle yazsaydın ilk başta keşke neyse iyi geceler

• Ben teşekkür ederim. İyi geceler

• ilhan irem mi o kim?

0|0
    0|0
Yükleniyor...