Hayat ne zaman başlar?

Doğup büyüdün okul çağı sınavlar dersler derken meslek sahibi olana kadar o güzel yıllar geçip gidiyor ne anladık bu işten?

Yıllar hızla geçiyor 40 yaşına geliyorsun aslında hayat yeni başlıyor gerçekten rahat özgürce yaşamak için ...

Esin Noyan ın 90 lı yıllardaki şarkısında söylediği gibi ;

...

Hayat kırkında başlar

İnanın bana dostlar

İnsan kırkından sonra

Gerçekten yaşar...

Evet belkide 35 yaşımızda ölmezsek hayat kırkından sonra başlar..

Kırka geldik diyelim ya sonrası kocaman bir muamma..

Şimdilik hayattayız sağlıklıyız daha kaç yıl yaşarız ?

Hayatımız kaygılarla tüketilmeyecek kadar değerli tadına varmalıyız , gerekirse bakış açımızı değiştirmeliyiz hayatımızı gerçekten yaşamaya başlamalıyız ...

Hayat ne zaman başlar?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• hayat yediğin tüm kazıkların toplamını tecrübe ettikten sonra boş kalabalıklara rağmen aslında hep yalnız olduğun gerçeğiyle yüzleştiğin de başlar...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Doğunca başlar.

Ölünce biter.

Aradaki süreyi iyi değerlendirdiysen

güzel bir hayat yaşadın demektir.

1|0
    0|0
  • doğduğundan itibaren başlar ancak istediğimiz şekil de olmayabilir ama bu yaşadığımız gerçeğini değiştiremez.

0|0
    0|0
  • hayat ölünce başlayacak. bu dünya bir rüya imtehan ve kurs oluyoruz kısa bir süre

1|0
    0|0
  • hayat, karar vermeye baslayinca...

0|0
    0|0
  • hayat pazar gününden ibarettir. yasamak için çalısıyoruz ama çalısırken ölüyoruz

0|0
    0|0
  • doğduğun andan itibaren hayat başlar bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hayat bir müddet yaşayıp yeteri kadar kazık yediğini ve artık yemeyecek kadar akıllandığın , insanın gözlerinden seceresini çıkarabildiğin kıvama geldiğinde elinde ne kaldıysa onunla teselli edip kendini , ne istediğini ve karşındaki insana ne verebileceğini anladığın zaman başlar ...

1|0
    0|0
    • güzel açıklama ; )

• yaşamayan birisine ettiğin tavsiye sadece o kişiye taze değil bayat ekmeği yedirmek gibi birşey olur .Herkes kendisi yaşamalı görmeli öğrenmeli , kendine göre ders çıkarmalı .Hayat bu işte .Kimi İstanbulda çıkar yeditepenin birine şair olur kimide İstanbul sen mi büyüksün ben mi senin ameke der :))

• aynen ettiğin tavsiyeler bir yerde hiç aslında insan yaşamalı öğrenmeli ancak o zaman ona ders olur bir tecrübe edinir nasıl ki bizler yaşayarak öğrendiysek kişiden bişeyler yaşamalı bu hayatı bi şekilde öğrenmeli

• hayat doğmadan bile önce başlar bence,öğrenebildiğin hissedebildiğin an başlar...

daha kaç yıl yaşarım bilemiyorum ama ben çok uzun yıllar yaşayıp çok şeyler öğrenmek ve bilmek istiyorum...

0|0
    0|0
Yükleniyor...