En son okuduğunuz kitap neydi? Bana güzel bir kitap serisi önerebilirmisiniz?

En son okuduğunuz kitap neydi? Bana güzel bir kitap serisi önerebilirmisiniz?

Güncellemeler:
Peki seriden geçtim. İçimdeki enerjiyi açığa çıkaracak bir kitap var mı? :)

0|0
8|7

En İyi Kız Görüşü

• Otostopçunun Galaksi Rehberi dünyayı sorgulamana yol açıcak inanılmaz eğlenceli bir kitap. Okumaya yeni başladıysan Hobbit, Yüzüklerin Efendisi ve Harry Potter sana oldukça iyi gelebilir. İstediğin kitap türünü söylememişsin, söylersen daha fazla şey önerebilirim.

0|0
    0|0
    • Biraz daha ders verici kitaplar ve surukleyici bir roman olursa sevinirim

• 5 kitabının yeni basımını 55tl vererek geçen hafta aldım. 720 sayfa civarı civarı. Ama internettede bulursun bunu.

• Daha yeni hepsi buradadan 100 lirayi gecik kitap alisverisi yaptim simdi almaya kalkissam babam parlayabilir

Kızlar Ne Diyor 7

• Ders almak istiyorsan emine senlikoglu
    Idamlik genc ve cin isgencesi ni tavsiye ederim! Türce si var mı bilmiyorum ama guantanamo da bes senesini geciren bir gencin hikayesi de ibret alinacak sekildeydi.. Almancasi "fünf jahre meines lebens" di türkce tercümesi "hayatimdan bes sene" olmasi gerek

0|0
    0|0
  • Zaman Çarkı. Çok güzel bir seridir tavsiye ederim ama belli bir birikimin varsa. Diğer türlü zor olur.

0|0
    0|0
  • seytanın labirenti iyidir

0|0
    0|0
  • Grinin elli tonu

0|0
    0|0
  • en son okuduğum kitap cin ali tatildeydi galiba

0|0
    0|0
  • En son okuduğun "Hayalet Adam-Rogger Hobbs" seri olarakda ünlü olanları okudunmu

0|0
    0|0
    • Ya aslina bakarsan kitap okumanin ne kadar fantastik bir sey oldugunu 1 hafta once kesfettim o yuzden sifirdan basliyorum

• O zamaan Harry Potter favorim :D Yeraltı Günlükleri-Suzan Collins oda çok güzel "Temeraire" serisi bide yanlis hatirlamiyosam ejderhalarla ilgili güzeldi diğer klasiklerden bahsetmiyorum Percy Jackson Yüzüklerin efendisi Açlık Oyunları vb. Bide Gölgelerin Efendisi diye bir seri var çok beğenilmiş bende okicam daha okumadım

• tanrı daima tebdil kiyafet gezer.

0|0
    0|0
    • Bu kişisel gelişim kitabı mı acaba?

• Kişisel gelişim kitapları ego tatmin eder ama bence hiçbir işe yaramaz.. Kendin düşünemiyorsun ama başkasının aklını kullanıyorsun bu da bir işe yaramaz

• Ya kitap var kitap var bilirsin amerikali yazarlarin kitaplari genelde emrivakilerle doludur ve insani robotila cevirir eger imkanin varsa avucunuzdaki kelebegi oku d&r da olmadi lazim buli goz at anlatlrsin hepsinin ayni olmadigini

Erkekler Ne Diyor 7

• Kur'an ve Risale-i Nur Külliyatı

0|1
    0|0
  • Adam fawer Olasılıksız ve bu kitaptan sonra da aynı yazara ait olan empati kitabinı oku.

0|0
    0|0
  • buz ve ateşin şarkısı toplamda 5 kitap. Her kitap kısım 1 ve kısım 2 den oluşuyor. Her kısım ortalama 500 sayfa yani 1 kita 1000 sayfa. 5 kitap 5000 sayfa. Bu da hem uzun hem de keyifli zaman geçirebileceğin aylar anlamına geliyor

1|0
    0|0
  • Platon'un Sokrates'in tartışmalarını konu edindiği kitapları okuyabilirsin.

0|0
    0|0
    • İsim ver isim :)

• Felsefeyide hic sdvmem ki baska var mi aklinda

• Bende Felsefe'den başka birşey sevmem :D Seri kitabı olmasa da İskender Pala'nın EFSANE kitabı çok güzeldir.. Barbaros Hayrettin Paşa'nın sağ kolu olan bir şahsın Aşk hikayesini anlatıyor aynı zaman Tarih içeriyor , ikisi birlikte mükemmel ilerliyor.. Zaten bu kitabı internetten kazanmıştım :D Başka okumadım malesef

• Cezaevinde Canan Tan eroinle dans ismli bir roman okumustum ve sigarsn bile tiksinmistim

0|0
    0|0
    • O kadar etkili diyosun

• Sadece bagimlilik yapan maddeler mi yoksa genel olarak mi icindeki enerjiyi harekete geciriyor

• esrardan eroine giden yol
      tertemiz unv öğrencisnin hayatnı anlatmıs.. her genç insanın okuması gerektğni düsünyorum
      canan tan büyük bir yazar zaten

• Özlem Baş - Meleklerin Fısıltısı

0|0
    0|0
  • Kıyamet vakti oku

0|0
    0|0
Yükleniyor...