Survivor'ın sonunda foyası meydana çıktı, ne mi?

link

survivorun sonunda foyası ortaya çıktı ...

Güncellemeler:
Şu da olabilir..Acun medyaya düşman bir kuruluş yada şahsiyet merve ' ye daha fazla para verek deşifre etmesini istemiş merve ye de daha fazla para vererek bu şekilde planlı bir iş olabilir.

0|0
13|2

En İyi Kız Görüşü

• Acun'nun rant elde etme hırsına birşey diyemeceğim..Programı takip eden biri değilim ama linke istinaden şunu diyeceğim..Merve Büyüksaraç yarışmanın gizlilik ilkesine göre hareket etmemiş,aldığı başarı sonucuna göre konuşan biri olmuş..Şöyle ki;Yarışmaya katılmadan önce belli koşullar elbette öne süreceklerdir,o bunları kabul ederek oraya gitti mi gitti bence bunu sorgulamak gerek..

Merve Büyüksaraç'ın yarışmanın sonlanmasıyla yaptığı açıklamalar bana pek etik gelmiyor.Acun ile beraber gündemde yer teşkil etmek,uzun süreli konuşulmaktır..

Acun artık bir derin devlet..

Saygılar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Tahmin ediyoduk az çok ama böyle bişey çıkması daha da şaşırttı tabi.

0|0
    0|0
  • Tahmin ediyordum zaten ama Merve'nin itirafıyla emin oldum. Yazık insanları kandırmaya çalışıyorlar gözlerini para bürümüş. Allah bilir Nihat'ın annesinin rahatsızlanması bile yalandı

1|0
    0|0
  • öyle olduğunu tahmin etmiştim

0|0
    0|0
  • Oww daha neler duyacagız bakalım.

0|0
    0|0
  • ya ben anlamadim birisi bana ozet geçsin?

0|0
    0|1
  • böyle yaptıkları belliydi zaten. para karşılığı oraya giden insanlar nasıl olurda aylarca aç kalabilirlerdi ki.kandırmaca reyting için sırf acun kazansın diye.

0|0
    0|0
  • Doğrudur, inanırım. Bu sene izlemedim ama ben geçen sene takip ederdim. Bazı şeyler bariz ortada.

0|0
    0|0
  • Belliydi böyle birşeyler olduğu.Aç insan 10 mt koşsun da alnından öpiyim.Bunlar tazı gibiydi:))

0|0
    0|0
  • böyle birşeylerin olduğunu tahmin ediyordum ..

0|0
    0|0
  • vay be harbi kizmis..

0|0
    0|0
  • böylee bşy olduğu çok belliydi..hepsi akılsızz :)

0|0
    0|0
  • e siz bi insanın 100 gün boyunca gunde 1 muz yiyerek yasayabileceginimi dusunuyodunuz ?

0|0
    0|0
    • Tabi ki öyle düşünmüyorduk arkadaşım sonuçta kanıt olmadan hak idaaa edemez...zaten sonunda kelimesini koydum sorarken anlaman gerekir di..

Erkekler Ne Diyor 2

• herkesin tahmin ettiği şeyler bi bayan 70 80 gün özel şeyleri olmadan yapamaz zaten ilk insan olur örnek hayim :d her yerinden kıl fışkırdı adamın. acun yine kazanan kimin umrunda millet izleyip inanıp geçti

0|0
    0|0
  • 100000 TL az değil demek ki iyi kazanmış bu kız.

0|0
    0|0
Yükleniyor...