Summertime Sadness'ı Miley Cyrus, Lana Del Rey'den daha güzel söylememiş mi?

Dinleyin lütfen. bir karşılaştırma yapın.
http://www.youtube.com/watch?v=1VmcShPLo44

Güncellemeler:
http://www.youtube.com/watch?v=9rZ91NsJPVo buyrun dinleyin lanadan canlı

0|0
9|9

En İyi Erkek Görüşü

• Hala boş boş yorumlar atabiliyosunuz ya sizde ne zevk ne de müzik kulağı var arkadaş.
    Ulan şu kızın vokaldeki başarısına da b*k atmayın :). Hatasız bir şekilde yılların verdiği deneyim ve güzel sesiyle başarılı bir şekilde coverlamış. Bir çok şarkıcıyım diye geçinen kişiler bu kızın canlıda söylediğini anca stüdyoda zorlayarak söyleyebilir.

1|0
    0|0
    • heh benim de demek istediğim bu. Lana canlı şarkıyı batırmış resmen.

Erkekler Ne Diyor 8

• Alamancı türkler gibi kelimeleri yuta yuta söylemiş, şivesi var beş para etmez. Her ne kadar ikisinide sevmesem de, del rey daha iyi

1|0
    0|1
  • Söylemiş , miley ne kadar Dağıtsada ses var kızda

1|1
    0|0
  • Lana ablanınkini de koyaydınız bari la.

1|0
    0|0
  • Dinlemistim lanadan daha iyi bencede.

1|0
    0|0
  • LDR'in daha olgun/kadınsı sesi olduğundan LDR diyorum.

0|0
    0|0
  • Bence lanayi birileriyle karsilastirmak hata sahsen amy de sonra en sevdigim bayan şarkıcıdir

0|0
    0|0
  • Tabiki de hayır Lana nerde Miley nerde...

0|0
    0|0
  • hıhı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• bence ikisininde söylediği çok güzel seçim yapamadım

1|0
    0|0
  • İkisi de berbat şarkı da berbat

1|0
    0|1
  • miley nin sesi herkese bin basar ama lana del rey bunu daha guzel soylemis

1|0
    0|0
  • lananın zikip atıcağı karşılaştırma. kadife sesli kadınla karşılaştırılması bile mantıklı değil.

0|1
    0|0
  • Lana Del Rey'in ki daha güzel gibi. Miley oldukça iyi söylemiş tabi onu da beğendim. :)

0|0
    0|0
  • Lana daha iyi

0|0
    0|0
  • Yaptim Lana daha iyi

0|0
    0|0
  • lana'nın söyleyiş tarzı daha iyi miley böyle bu şarkıyı çıkarsa düz olurdu lana'ya yakışıyor:9

0|0
    0|1
  • bacım bırak alla sen miley lana'nın tırnağının kenarındaki istenmeyen şeytan tırnağı bile olamaz.. şarkıyı ilk lana dan duyduk ki mükemmel söylemiş onun üzerine yeni yetme miley baya bir şarkıyı sezenden dinledikten sonra aynı şarkıyı demet akalından dinlemek gibi..

0|0
    0|1
    • Miley yeni yetme öylemi :) 12 yaşında sanat dünyasına adım atmış olan kişiye de yeni yetme dedin ya helal.

• bırak ya isterse annesinin karnına başlasın bu işe sevmiyorum o kızı ve lana nın yanında yeni yetme evet!

Yükleniyor...