Survivor'u izleyenler, sizce hakeden kişi mi kazandı?

Survivoru çok takip ediyorum..ve kazanan Nihat oldu..sizce Hasana haksızlıkmı oldu?

Güncellemeler:
Şöyle bi düşünce var arkadaşlar..Nihat zaten ünlü parası var.ama hasanın ihtiyacı vardı sizcede ölemi?

0|0
13|12

En İyi Erkek Görüşü

• İyi de arkadaşım bu olanların düzmece olduğunu bilmiyor musunuz ?

herkese para verildiğini onun yanı sıra yayıncı kuruluş kimin gitmesi gerektiğini karrar verip onun ismini yazmalarını

vucut dirençleri azalmasın diye kamera arkası yemek vermelerini

konuşmaması için 100 000 tl değerinde sözleşme imzalattıklarını

m.topaloğluna 10 yarışa kadr kalması falan da filan da ...

merve b. açıkladı bunu arkadaşlar ben değil.. ben sadece kısaca yazdım...

İnsanları aldatmak bu kadar kolay işte

3|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 11

• ...

Sorunla birlikte en iyi cevapta ki Merve açıklamasına ortak bir cevap yazmak istiyorum.

Yarışma başlangıcında ünlülerden bir tanesi parasal bir konu yüzünden acun tarafından çıkarıldı.Yarışma formatı belirli bir düzen de gidebilmesi adına,disiplin şart.Çok büyük bir ekip çalışması sonucu,seyredilen bir program ekranlara geliyor.Merve çok saçma sapan bir açıklama yapmış.Kimse salak değil.Ada da patates tadında ki muzla günlerce kaldıklarını kimse düşünmüyor zaten.Kaldı ki yarışma sonrası ekibe ait görüntüler yayınlanınca ekran arkasında çok büyük bir iş yapıldığını gördük.Acun herzaman ki gibi seyredilecek bir programa imza attı,kimsenin karalamasına gerek yok.Merve'nin hele hiç yok.Yaptığı büyük terbiyesizlik.Bir sihirbazı izlerken,gösteriye büyüleniriz,nasıl yapıldığını görürsek zaten bir anlamı kalmaz.

Yarışma finaline gelince,Nihat hak etmişti.En sevdiğim huyu,kazandığı ödüllerde,yanına diğer yarışmacılardan birini alması istendiğinde,ilk seçtiği kişi,finali oynadığı yarışmacı oluyor.Kaybedene kazandırıyor.Duygusal değil,hakkaniyet içeren bir davranış sergiliyor.Bu bir oyunsa,bu oyunu en iyi oynayan kazandı diye düşünüyorum.

1|0
    0|0
    • merve hakkını savunuyor bence gir youtube izle merve b. kızı kötü gösterdiler

• acun fayosu ortaya çıktı işte:) bence sevin bizi bidaha kandıramıcak!

• ...

Kız uçmuyor,ip var evet.

• hasanın ihtiyacı vardı bence de. hem bi dolaplar dönüyormuş o programda. yarışmadan elenen merve büyüksaraç bayağı bi konuşmuştu arastırın.

0|0
    0|0
  • vay be survivor da yalan olmuş .

0|0
    0|0
  • kesinlikle

0|0
    0|0
  • evet bence ole

0|0
    0|0
  • hasan kazanmalıydı.bebeği var diye nihat kazandı.birgünde halktan biri kazansın.oyların çoğunun kadınlardan geldiği kesin

0|0
    0|0
  • Hasan kazanmalıydı adam herkesi doyuruyordu orda

0|0
    0|0
  • Konu para değil , ama hasan daha mütevazı idi onun kazanmasını isterdim

0|0
    0|0
  • nihattı bence

0|0
    0|0
  • Adamım kazandı

0|0
    0|0
  • izlemıyorum ama mustafa topaloglu varken bıraz bakmıstım komedıydi ozaman

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Ben hiç izlemezdim genelde arada takip ederdim.. Tek bildiğim hasan güçlüydü sanırım ama gıcık sanki ben nihatten yanaydım..

0|0
    0|0
  • Hasan ve Nihat ikisi de kazanmasını istediğim kişilerdi . Hasan kazansa daha çok sevinirdim , çünkü onun programdan bir geliri yoktu fakat Nihatın vardı.

1|0
    0|0
  • hasanın hakkıydı

0|0
    0|0
  • no comment

0|0
    0|0
  • İkisinide seviyorum en basta hasan favorimdii sonra gözümden düstü.

0|0
    0|0
  • Hasan kazanmalıydı.

0|0
    0|0
  • evet. hasan almalıydı.

0|0
    0|0
  • hasan kazanmalıydı...

0|1
    0|0
  • hasan kazanmalydı

0|0
    0|0
  • hasan da nihat da hak etti ama 1 tane 1. olmak zorunda

0|0
    0|0
  • Hasan daha çok hakediyordu ama Nihat kazandığı içinde üzülmedim

0|0
    0|0
  • anılın kazanmasını isterdim

nihata hayırlı olsun

0|0
    0|0
  • bence hasan hak ediyordu

0|0
    0|0
    • güncelleme: bence önemli değil. hak eden ünlü olsun gönüllü olsan o kazanmalıydı

Yükleniyor...