İtalyamı , ispanyamı?

Kızımla birlikte kısa bir tatile çıkmayı düşünüyorum. Sizce hangi ülkede nereye gitmeliyim.

0|0
2|18

En İyi Erkek Görüşü

• oo çocuğunla yanında bir erkek olmadan o ülkelere gitme bacım. ben italya ya gittim. valla gördüklerimi burada anlatsam site kapanır. ispanya nın da bir varkı yok. çünkü benzer milletler. ayrıca neden sadece kızınla gitmek istiyorsun ki? yanınada bir erkek olması lazım. yoksa orda yoldan çıkarsın.

0|0
    0|0
    • saçma ha. bak sen de gitmiş olabilirsin ama senin orda bulunduğun süre max 2-3 hafta. ben orda 1 yıl staj yaptım erasmus için. yani sen sadece tarihi yerlerini falan gezdin italya nın. hiç ordaki hayatı yakından görmedin. ama ben doğrudan onların içinde yaşadım. metroda mast yapan mı dersin, gündüz vakti ara sokakta seks yapan mı dersin, sevgilisine laf atan adamı aralarına alıp otele giden mi dersin... neler neler. daha onlarca şey var

• soran. ben pek öyle sanmıyorum. yani şimdi burada senin kafanı italyan erkekleri ispanyol erkekleri diye doldurdular tabi. sen biraz merak ettin. hem o kadar ülke var neden türkiye de erkekleri çok met edilen bu iki ülkeyi seçtin?
      aşağıdakilere ek olarak sana birçok şey anlatabilirim istersen.

Erkekler Ne Diyor 17

• italya daha güzel
    Roma mesala :9

0|0
    0|0
  • şu an ispanya çünkü ucuz memleket.

0|0
    0|0
  • İbiza.. Avatar filmini izlediysen orası ordaki orman alanı gibi bir yer. :) Farklı bitkiler farklı koku. Farklı solunum. Farklı insanlar.

0|0
    0|0
  • Bana italya kısmet olmadı
    İspanya baraelona iyidir eğlencelidir
    Ama vakit ve ulaşım imkanı sağlayavaksan italyada muhteşem bir gezi yaşayabilirsiniz

0|0
    0|0
  • italya pahalı ispanyaya göre

0|0
    0|0
  • kesinlikle ispanya ^^

0|0
    0|0
  • italyada gezilip görülecek daha çok yer var fakat fiyatlar da pahalı..
    paranız varsa italya, az paranız varsa da ispanya'ya gidin

0|0
    0|0
  • Valla katalan kültürünü en güzel katalonyada anlarsın yane ben derimki kesinlikle bir barca bir madrid bir mayorca yapmalısın birde italyada sadece can alıcı iki yer var capri island aşıklar çeşmesiyle meşur roma ikiyerde gittim ama ispanya bir başka

0|0
    0|0
  • İtalya

0|0
    0|0
  • italya floransa...

0|0
    0|0
  • bende İspanya'ya giderdim. özellikle Barcelona çok güzel

0|0
    0|0
  • italya bence

0|0
    0|0
  • italya kesinlikle

0|0
    0|0
  • italya bence çünkü gezilecek çok yer var italyada

0|0
    0|0
  • İtalya

0|0
    0|0
  • beklenti nedir tatilden ona göre cevap vereyim? iki ülkeden de geçen ay döndüm

0|0
    0|0
  • mohalistana git.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ispanya cok ucuz. Calella tavsiye ederim. Barcelonaya cok yakin.

1|0
    0|0
    • gezip görebilecegim ne peki orada?

• callela tatil icin iyidir. denizi var ve fazla turistde yok yani kalabalik degil. eger gezmek ve görmek istiyosan barcelonaya git. internetten arastirabilirsin cok fazla gömen gereken seyler var. Sagrada Familia, Gaudi Parki, Camp Nou Stadyumu , vs vs

• gidip görülmesi gerek ülke diyecegin bir yer varmı?

• italya-bibione

0|0
    0|0
Yükleniyor...