Bunu kimse duymamıştır dediğiniz neler var?

bazen kimsenin bilmediği bi kitabı okur içindeçok ilginç birşey okur öğreniriz yada bi film izler hiç karşılaşmadığımız birşey görür duyarız.bi yere gider kimsenin karşılaşmadığı birşeyle karşılaşırız.sizde neler var arkadaşlar?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Denizatlarında annenin yumurtayı babaya verdiğini ve babanın da o yumurtayı 6-8 hafta kesesinde taşıdıktan sonra kesesinde yavru bir denizatı doğurduğunu yeni öğrendim şaşırdım.

0|0
    0|0
    • erkeklerın yuzkarasıdır :)denız atları-şaka bı yana harıka bırsey bu esıne daha nasıl yardım etsın dımı

• evet çok hoşmuş gerçekten ilginç :)

Kızlar Ne Diyor 2

• Acı doruğa ulaştığında gözyaşı gelmezmiş gözlerden,

Neden hiç ağlamadığımı anladım..

0|0
    0|0
    • o kadar yükseğe çıkınca beyin işlevini yitiriyor sanırım :/

• o kadar cok sey var ki... gerekli gereksiz bir suru sey biliyorum zaten belgeseller sagolsun. onun haricinde cevirisi yapilmamis birkac kitap okudum. cok fazla sey katti bana ama eminim baska turkler de okumustur o kitaplari...

0|0
    0|0
    • bende sahaflarda bı kıtap buldum şu an okuyorum adamlar guney amerıkada bı sal yapmıs onunla okyanusu gecıyorlar -kıtapta şu an okyanusunortasındalar .sankı orda gıbıyım.metrobuste tramvayda daha guzel bı kıtap okyyamazdım sanırım

• buna benzer bir deneyimi de ben taras bulba kitabinda okudum. yazan da cok guzel yazmis, ceviren de muhtesem cevirmis. bir golun kiyisindaki kirmizi cicekleri anlatan bir bolum vardi kitapta. resmen cicekleri avuclarimin icinde hissettim. :)

Erkekler Ne Diyor 2

• izlandada kışın ortalama sıcaklığın -1 derece olduğunu eminim kimse bilmiyordur

0|0
    0|0
    • izlanda dunyanın en buyuk tatlı su kaynaklarına sahıp dıye bılıyorum dostum bu yazdıgını okumamıstım tesekkur ettım

• Ünlü olma yolunda, müthiş bir kaleme sahip ,tv proğramların da konuk, kitabı tanıtımlarda o yazılan kitapların karalama dipnotları vs leri,evimde yazılması, hala evimde olması çok gurur verici..

0|0
    0|0
Yükleniyor...