Best Model'a Katılan Varmı? Cevap veren herkese +1?

Best model'a yüzüm biraz oturunca,2-3 sene sonra katılmayı düşünüyom. Aramızda katılan varmı?
foto profilde

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Ben katıldım ve kaancakken ciddi bir tartışma sonucunda bırakıp gitim ya ekan beyle ya da ugurkan beyle birliktelik yaşamadan orda hic bir forsun yok kısacası gecici kocaları olcaksın buda benim ktabma ters ben istemedim ha modelliğime devam ettimmi ettim hatta başarılı dizi ve kliplerde rol alıyorum ama illa best model olmasada olur kardeş bence kendini yakma yakışıklıysan zaten alır başını yarışma olmadanda yürürsün...

0|1
    0|0
    • tartışma neydi? neyle devam ettin nasıl yol izledin de kliplerde yer aldın? yani gitmeyi önermezmisin ordan çıkanlar star oluyor eğer gerçekten kazanacakken çıkdıysan bu senin hayatın değiştirmiş hangi yıl katıldı yani kim birinci oldu ulusoy mu?

• hangi dizide rol ne? çok soru sordum ama seni bulmama inanki işime yarayacak gibi :D

• tamam eklersin olur biter nikoliaids toredous

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 3

• O yolda cok kisi var olmak isteyen her sektörde olduğu gibi bazen orada bile torpil gerekebiliyor benim 5 cm den kaciriyorum

0|1
    0|0
    • hadi ya bende daha o boyda değil ama uzar diye umud ediyorum

• Hayir en az 1.84 normalde 1.85 de cunku topuklu kundura ayakkabi giymiyosun yalın ayakla bu söylediğim boyda olmalısın

• http:// bestmodelturkey. com/index. php? option=com_content&view=article&id=81&Itemid=200
      erkeklerde en az 1.80

• Slip mayo giymeye alış o zaman

0|0
    0|0
  • Seni almazlar.

0|1
    0|0
Yükleniyor...