"Ali'nin Sekiz Günü" adlı filmi izleyen var mı, izlenir mi sizce nasıl bir film?

bu filmi daha önce kimler izledi bana özetleyebilirler mi?merak ettim nasıl bir film izlenir mi iyi midir?

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• ya zeynep in 8 günü die bi film çekilmişti onun erkek versiyonu bence sıkıcı

1|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• izledim. sosyal fobik birini anlatıyor ama gercekten cok sıkıcı. hele begüm birgörenin elinde sigara ile sevgilisini anlattıgı bir sahne var. orada komaya girmistim artık sıkıntıdan. filmle ilgili begendigim tek sey su ezgi

link

0|0
    1|0
    • çatıda rakı masasındaki diyaloglara rastladım youtube da ona çok güldüm filmi ondan merak ettim:D:D

• merak ettim bu filmi indirmeye çalıştım az önce uyandım gece net gitmiş inmemiş film ya:((

• kötü ya zaman kaybı

0|0
    0|0
  • sosyal fobiyi anlatiyor... cok agir ilerleyen bir film ama bence bir sosyal fobiliyi anlamak icin izlenmesi gerekiyor... kendin de sfliysen izle derim

0|0
    1|0
  • izlenmeye değmez vakit kaybı... ama bir kaç güzel sözden ibaret

0|0
    1|0
  • Bütün 8 Günü Aynı Filmde :D Bunu Göze Alarak İzleyip İzlemiceğine Karar Ver :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• alinin sekiz günü

dilberin sekiz günü

zeynepin sekiz günü

olarak 3'leme halinde. herhangi birini izlediysen diğerleri de yakın tarzda filmler. biraz yavaş ilerler. depresif halleri sergilerler falan filan.

0|0
    0|0
  • Yapacak bişeyin yoksa , canında sıkılıyorsa izlee :))

0|0
    0|0
  • yaramaz.youtube'a yazip cikanlari izle yeter.

0|0
    0|0
Yükleniyor...