Miley Cyrus'ın en sevdiğiniz şarkısı? Eski albümlerden de olabilir?

Yetenekli vokalimizin en güzel şarkıları hangisiymiş bir görelim :)

Güncellemeler:
Hmm.. When i look at you , Obsessed , Bottom Of The Ocean , The Climb , These Four Walls , On My Own , Two More Lonely People , Forgiveness And Love , Stay , Adore You , Rooting For My Baby , Every Part Of Me... Bu şarkıları da gayet başarılı dinlemeyenlere tavsiye edilir :))

0|0
82

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• Hiç bir şarkısını sevmiyorum.

0|0
    0|1
  • Wrecking Ball

0|1
    0|0
  • When i look at you ve wrecking ball

0|1
    0|0
  • Wrecking Ball :)

0|1
    0|0
  • Seven Things !

0|0
    0|0
  • We cant stop ve bitches love cake

0|0
    0|0
  • Bence FU çok güzel.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• We wont stop

0|1
    0|0
  • Musait yerini aça aça o konuma geldi o kadın

0|0
    0|1
    • O kısım onun özeli.. Ben burada sesine yeteneğine bakarım :) . Yaptığı coverlarda başarılıysa, canlıda şarkının hakkını vere vere söyleyebiliyorsa tamamdır..

• Bunların Hepsi Bir oyun arkadaşım daha önce adını duydun mu şu şarkının klibin den önce? Wrecking Ball tanınmıyordun bile o klip çıktı yaydılar tüm dünyaya niye islamiyetten uzaklaştırmak için insanları

• O kız 13 yaşından beri bu camianın içinde.2008 den beri de takip ediyorum. Gayet başarılı güzel şarkıları olmasına rağmen duyulmadı Türkiye de. Ama ismi duyulmamış olsaydı zaten 16 yaşında dünyanın en zengin çocuğu ünvanına sahip olmazdı.. Herneyse bunları geçtim gerçekten sesini beğeniyorum. Şarkıcıyım diye geçinen bir sürü gereksizden çok daha iyi

Yükleniyor...