Norveç Oslo Üniversitesine gideceğim önerileriniz nelerdir?

Giderken yanıma ne almalıyım ve yurtta mı kalayım yoksa özel ev mi tutayım?

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• gidersen sevinirim ben hiç gitmedim o diyarlara . deneyimlerini özellikle ortam cafeler vs merak ediyorum . yurrta kalırsan daha ekonomik olacaktır. yeme içmeye gezmeye daha çok vakit ayırabilirsin fakat nasıl bir ortamla karşılacaksın o açıdan endişelerim var

0|0
    0|0
  • yurtta kal cevre yapman daha kolay olur. kalın gıyın terli terli soguk su içme geceleri üstünü ört. derslerine iyi çalış.erkeklere güvenme. paranı iyi sakla çaldırma :)

1|0
    0|0
  • oslo üniversitesinde ki akademik danışmanlardan birisiyle irtibat kurup mailleşsen en yararlı bilgileri alabilirsin. Erasmus dicektim ama 19 yaşında olduguna göre direk orda baslıcaksın. Hayırlı olsun.

0|0
    0|0
  • Maddi durumun iyiyse ev tut, gece hayatı sıcak ama iklimi soğuktur... Yakıt masrafları tuzlu gelebilir...

0|0
    0|0
  • yanına en çok para al : )

0|0
    0|0
  • yurtta uyku uyunmaz ev tutmak mantıklı

0|0
    0|0
  • ilk sene yurtta kalsan iyi olur cevre yapma açısından...özel ev tuttuğunda cok fazla cevren olmaz.

0|0
    0|0
  • uyku gözlüğü götür 6 ay gündüz orda :))

0|0
    0|0
  • grip ve soğuk algınlığı ilaçlaından götür biraz. oranın ilaçlarına alışana kadar lazım olur.

0|0
    0|0
  • tavsiye ederim 8 ay yaşadım osloda ben çok seviyorum orayı

0|0
    0|0
  • metalcilerden koru kendini. bizim türkün metalcisi gibi değiller gözleri dönmüş

0|0
    0|0
  • para basiyorsan ev tut tabi :D

0|0
    0|0
  • sıkı giyin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• erasmusla mı?

0|0
    0|0
  • Yurtta kal ilk sene

0|0
    0|0
  • oslo katliamı aklıma geldi :(

0|0
    0|0
  • İlk sene yurtta kal bence. Çevre falan daha iyi edinirsin sonra istersen eve çıkarsın. Orası soğuk oluyor diye biliyorum kalın şeyler al:)

0|0
    0|0
  • bi kilise yak

0|0
    0|0
  • nere gidiyosan git bizene kızım dısarda yat

0|0
    1|0
Yükleniyor...