Dugunlerden pek hoslanmiyorum. tamam kulturumuzdur saygi duyarim ama bana sacma geliyo sizce?

ne bileyim biri caliyo digerleri oynuyo bir dugunde 30 dk dan fazla kalamiyorum keza icenler bira siselerini oralarina buralarina koyup oynayanlar:) mantik ne yani

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Bana saçma gelmiyor ben seviyorum.

0|0
    0|0
  • saçmalıktan ibaret birşeyde mantık aramayınız.

0|0
    0|0
    • :) kultur gelenek diye gidiyoruz. mantik disi oldugunu kabul ediyorum zaten saygilar:)

• Bende nedense farklı düşünüyorum sadece para toplamak için düğün yapıldığını düşünüyorum aslında sıcak bakıyorum çiftin arkadaşları ile eglenip o özel gunu ani olarak kalmasını saglicak aktivelrde bulunmaları hoş ama sadece salonda yapılan ve merasim takıma gelince fikrim degisiyor ben salon falan dusunmuyorum evlendiginde hareketli olmalı herkes eglenicez o gün özel olmalı en yakın arkadaşlarımla öyle koca kadınları erkekleri toplamak sacma

0|0
    0|0
    • saygi duyarim bende yapicam dugun kiz istiyo gereken yapilirda. azitiyo bizim milletimiz anlatmaya kelime bulaniyorum ozel bir etkinlik. bazen ozellikten cikip taverna ortamina donusuyo.

Erkekler Ne Diyor 4

• sen gene iyi gidebiliyorsun ben o halay ya da saçmalıklara katlanamıyorum. Yaparsam da ileride kır düğünü felan yaparım zaten ben :)

0|1
    0|0
    • aynen haci ya :Dya bakma cok sayili akrabalara hatir belasina gidiyorum. bilirsin milletimizi bin kelime yapar sonra:-)

• Kardeşim ben cool adamım benim umrumda olmaz öyle akraba makraba ölümlü dünya burası İnsanlığın varoluşunu araştır birçok farklı deneyim yaşarsın ama Halay nedir amk.

• oylede bosver zihniyet adetmis katiliyoz iste halaymi donme dolp bide cosuyolarya gulme krizine giriyorum:)

• ben 30 dk bile dayanamıyom :(

0|1
    0|0
  • Düğün, bütün hısım, akraba, tanıdığı toplayıp, "Bakın biz evleniyoruz, aynı evde yaşayacağız, çocuklarımız olacak, kızmayın yadırgamayın." demektir bence. Yoksa amaç sadece evliliği kutlamak olsa, sadece yakınlarını toplar eğlenirsin. Zaten bana samimi gelen düğünlerde onlardır.

Düğünler aynı zamanda, konukları için, bekar kızların ve erkeklerin kendileri süsleyip, sergileyip, kendilerine eş aramaları şeklinde de kullanılabilir. :D

0|0
    0|0
  • Kültür olarak bak.

0|0
    0|0
Yükleniyor...