Sizce en iyi soru nedir?

Binlerce soru soruluyor ya bu sitede, size göre en iyi soru nedir ? neye göre en dir ? neye göre belirlenir ?

sizce en iyi soru nedir ?

0|0
9|10

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• en iyi soru en çok yorum alan sorudur her ne kadar saçma olsada önemli olan ciddiyet değil hoş olabilmek ilgi çekebilmek.işte lerle hitap edebilmek.ama ne yazıkki ben başaramıyorum

0|0
    0|0
  • kime ve neye gore en iyi soru olduguyla ilgilidir bence. ust duzey bilgi gerektiren bir soru olup, pek cok kisinin ilgisini cekmeyen soru da iyi olabilir; cok klasik ve cevaplamasi kolay olan soruya da cok cevap verilir.

0|0
    0|0
  • Üyeliğimi nasıl iptal edebilirim panpalar? soruları

0|0
    0|0
  • bence en ıyı soru sorulmayan soru :)

0|0
    0|0
  • güncel sorular olmalı bence. ülkemde neler oluyor takip ediyor ettiriyor mu görmeliyiz bence..

0|0
    0|0
  • öyle bir secenek yk herkezin kendine göre bi sorursu var...

0|0
    0|0
  • En iyi cevap mı En iyi soru mu

0|0
    0|0
  • Burda en iyi soru seçeneği yokki..EN İYİ CEVAP seçeneği var o yüzden bilmiyorum bu dediğini

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• içinde " sizce benden hoşlanıyor mu ? " cümlesini barındıran ve imla hatalarıyla dolu sorulara tapıyorum :/

0|0
    0|0
  • En iyi cevabı olan sorudur . :P Bu da en iyi cevap olduğuna göre en iyi soru senindir dostum:D

0|1
    0|0
  • sürtünme soruları en

0|0
    0|0
  • "Anlamsızlık" ve "mantıksızlık" olarak değerlendirir isek bence en iyisoru senin bu sorduğun soru! :):)

0|0
    0|0
  • ...

link 14 gün önce sorulmuş ve hiç cevap alamamış soru.

0|0
    0|0
  • link Woaaws Soru .s

0|0
    0|0
  • bu sitenin yönetici soruları daha çok genelde zaten yöneticiler soruyor:)) fazla kişi yokki

0|0
    0|0
  • En iyi soru cevabını herkesin düşündüğü ama kimsenin cevap veremediği sorudur.

0|0
    0|0
  • iyi soru görecelidir

0|0
    0|0
  • bu iyi bi soru

0|0
    0|0
Yükleniyor...