Önerdiğiniz güzel filmler var mıdır? :)

Önerdiğiniz güzel filmler var mıdır? :)

0|0
67

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• A Bittersweet Life (Dalkomhan İnsaeng)

0|0
    0|0
  • Başımıza gelenler ya da kiminle evlendim

0|0
    0|0
  • benjamin button, barcelina barcelona , leon sevginin gucu, truman show

0|0
    0|0
  • Hangi tür istiyorsun?

0|0
    0|0
    • Ya daha çok bilim-kurgu fantastik seviyorum bide erkeklik iç güdüsü dövüş-aksiyon filmlerini seviyorum o sporla uğraşmamdan da dolayı. Korku falan hiç gerek yok zaten :)

• Teşekkür ederim tekrar :)

• Ricaa ederiiimm :D

• Gummo

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Dolu hangi birisini söyleyim ki bilemedim?

0|0
    0|0
  • Heat, Road To Perdition, Goodfellas, The Departed, The Gangster Squad, Gangs Of New York, Pulp Fiction, Once Upon A Time In America, Reservoir Dogs, Scarface.

Yukarıdaki filmleri yeniden hiç izlememiş gibi izlemek isterdim.

0|0
    0|0
  • Zodiac. sakın canın sıkıldığında hiç ileri alma filmi anlayamassın 1970 lerde yaşan kimliğini bulamayan Zodiac katilinin hikayesini anlatıyor.

0|0
    0|0
    • Yaşanmış bir film öyle mi?

• evet 1970 lerde abd de cinayet işleyen ama kimliği asla bulunamamış bir katil vardı gazetelere şifreli mesajlar gönderiyodu mesajlarının sonunda zodiac işareti vardı ve kendine zodiac diyordu bu film zodiac ın hikayesi filmde olan herşey doğru ama filmin sonunda katil bulunuyor ama bu doğru değil gerçekte katil asla bulunamadı.

• Kardeşim önerin ve açıklaman için sağolasın izlenisi bir film anlattığına göre tekrar eyvallah.

• kan izi, hortlak ev..

0|0
    0|0
  • three idiots, run milka run. İMDB'den puanlarına bak sora bana teşekkür edersin.

0|0
    0|0
  • Aynı yıldızın altında

0|0
    0|0
  • davaro :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...