Kitap okumayı sevenler mutlaka baksın?

Ben ilk kez bir kitap yazmaya başladım iki bölüm oldu şuanda bir bakar misiniz eksiklerimi düzeltmem için http://www.wattpad.com/68321188-boyutlar-arasi-ak

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Okudum tamamını güzel olmuş. Sembolizm ve parnasizmden etkilenmişsin. İmgesel ve farklı bir yazış tarzın var kendini okutmayı başardı. Kendi yazdıklarım dışında bu kadar uzun bir yazı okumayalı epeyce olmuştu. Çünkü çoğu insan kendini bu denli ifade edecek kalibrede değil ne yazık ki. Bu yazın yeterince ilgi görmeyecek insanlar ya okumaya üşenecek ya da bu denli içten ve farklı bir bakış açısıyla bir yazıya bir görüş sunabilecek seviyede ne yazık ki olamayacak..

Sosyal yaşantımızda ve ilişkilerimizde bazen hayal kırıklıklarına uğrayabiliriz. Gerçekliğine çok inandığımız bir şey bir anda koca bir yalana dönüşebilir. Bazen inanmak isteriz, baktığımız şeyin olmasını istediğimiz şeye dönüşmesini bekleriz ve beklemekle kalırız. Görmek sadece farkındalık durumudur görmeyi başardığımızda yaşadığımızın farkındayızdır artık. O yüzden bu şekilde yazı yazmak zor iştir. Bakılanın arkasını görmek , hissetmek, her olguya her nesneye hayat vermek zordur. Yeteneğin var, tabi ki hatalarında var ama ne kadar çok kavrama hayat verirsen o kadar büyük bir dünyan olur ve tabi ki bu kalemine de yansır. Başarılar diliyorum.

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim hem okuduğunuz hemde bu şekilde bir yorum paylaştığınız için evet usengeclikten dolayı pek okunmuyor ama umarım devamında öyle olmaz vakit ayırdığınız için tekrar Teşekkürler :)

Erkekler Ne Diyor 9

• güzel başarılı gayet

1|0
    0|0
  • Aklımın bir köşesine eve gider gitmez iş ilanlarına bakıp bu kez daha az sevmediğimbir iş bulmayı yazdım kısmı olmamış. Sokak lamabasının altında parlıyordu olcak lamba akşamleyin zaten ışık verir anlamsız cümleyi düzelt. Hızlı adımlarla yaklaştığımda diye devam etmelisin ona felan olmaz. Eski çağlardan kalmış hava ile zaten oraya ait olmadığını belli ediyosun aynı şeyleri kullanma. günlük iş=günlük rutin, rahatlatıcı duş zaten güzeldir, ordan ya güzeli ya da rahatlatıcıyı kaldır. zenginleştircem diye sıçma hikayenin içine. Bir kez denemekten ne zarar gelebilirdi ki? olarak düzelt. hem böyle bir saati nerde bulurdum falan saçmalık. Hem böyle bir fırsat elime birdaha ne zaman geçerdi ki? diye düşünerek saati koluma taktım. Bu gibi zilyon tane hata var ben bir kaç tanesini yazdım gerisini sen düzelt olur mu dünden beri uyumadım. Vazgeçme hiçbir zaman yanlışları düzeltmek kötü bişey değil aksine ufkunu açar. benide yanlış anlamanı istemem. Bilgelik taslamıyorum.

0|0
    0|0
  • Bence klasik bir düzende ilerliyor fakat, gelişen ilerlemelerde yaratacağı fark ile okunmaya değer olabilir. Biraz daha ilerlemesi gerek. Yeni bölümler ekledikçe link verirsen okumaya devam etmek isterim.

0|0
    0|0
  • Yine çok başarılı. Genel olarak çok beğendim. Eksiklerini zaten söyledim biliyorsin :))
    Daha da başarılı olacaksın canım :))

0|0
    0|0
  • Özet mözet bişe olaydı iyidi :D
    Başarılar.

0|0
    0|0
  • ne yazıyosunuz bu kadar kardeşim kafası telefonda sabah akşam okuyo

0|0
    0|0
  • Başarılar tebrik ederim

0|0
    0|0
  • Bitince imzalayip gonderirsin

0|0
    0|0
  • Çok tatlı ve duygusalsın :DDD çıkalım m ıyaa :DD:DDDD

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Tatlim cok begendim birinci agizdan anlatimla yazilan kitaplar daha cok cekmistir her zaman beni. Araya fazladan biseyler katmamaya calis, yani biseyi anlatirken fazladan cumle kurma. Cok basarili olacagini dusunuyorum, ve kitabini severek okuyacak kisilerden biri de benim :-)

1|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim dikkat etmeye çalışıyorum her geçen gün daha iyi olur inşallah :))

• 19 yaşında yeni üniversiteye geçtim :)) hesap açıp yazmaya baslarsan sende bana mutlaka at canım :))

• tabiki.. Ya seni takip etmek istiyorum ama profilin gizli yapamadim.

• Güzel ya ben beğendim

1|0
    0|0
  • bakacagım..

1|0
    0|0
  • bu kez daha az sevmedigim. ... bir kez daha olcakti galiba?

1|0
    0|0
Yükleniyor...