Bu kitaba sahip olan var mı? varsa görüşelim verin bana o kitabı ya :D?

Mehmet coskundeniz- aldatılan kadınlar

bu kıtabı bulamıyorum hıcbır yerde..
nerde bulurum yahu taktım.

0|0
223

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 22

• 1|0
    0|0
  • Mehmet coşkundeniz akraban mı reklamımı yapıyon benimde alasım geldi fellik fellik kitabı arıyorum :))

0|0
    0|0
  • ya o değilde bugün d and r da bir kitap görmüştüm unuttum yazarını ya. hatanı sen seç gibisinden bir kitaptı. hayat yolunu kendin seçiyosun seçeenkler var kitapta. adamın adı h ile başlıyodu heralde yabancı. büyük ihtimal analttığım hiçbişi anlaşılmadı. neyse :) onu biliyosan söylde unuttum ya

0|0
    0|0
  • Kapılardan eğilerek geçersin artık.
    Malum, takılmasın boynuzlar yukarıya..

: ))

0|0
    0|0
  • niye önemli ki bu kitap hayırdır ölümsüzlüğün şifrelenmiş formülü filan mı yazıyor ya da metali altına çevirmenin formülü filan? :D

0|0
    0|0
  • Eski sevgilimde vardı :D öyle bir göz atmıştım neresini beğendin kitabın mantıklı değil hiç

1|0
    0|0
    • tecrübeleri okumak güzeldir :D

• :D 2-3 sayfa okudum yazar nelerden bahsediyor belli değil :D bende hiç okuma sana bir kitap tafsiye edem. heryerde bulursun hayatımda okuduğum en güzel kitap.( Git kendini çok sevdirmeden) tecrübe arıyorsan bunda bulursun işte

• İsmi ilginçmiş :)

0|0
    0|0
  • Bende mevcut...

0|0
    0|0
  • Sahafçılara baktın mı?

0|0
    0|0
  • Gecenın bu saatinde bu soruya yanıt bekliyosun sen o kitabı hak ediyosun :D

1|0
    0|0
  • Kitap okumayı bir türlü beceremedim canlı yaşamak daha zevkli :)

0|0
    0|0
  • öğretmensin ya bir kitap bulamıyo musun. sonra vurmayın hocam vs. :P googleda herşeyi bulabilirsin pdf olarak okuman bişey kaybettirmez :)

0|0
    0|0
  • okumaman daha hayırlı gibi

1|0
    0|0
  • bende var

0|0
    0|0
  • Bende var ama daha okumadım okuyunca veririm.

0|0
    0|0
  • Adrese teslim her turlu bulurum bu kitabı :) arkadaşlarım sağolsun kitapçı kendileri :D

0|0
    0|0
    • bulsana allah askına ya :D

• la kitap zaten 6 lira.. ne bedeli :D veririz

• Ana bedavaymış la neyse bulursam personel indirimi falan derken 3-4 liraya alırım onu. Kargo odersin sadece kitap hediyem olsun. Ama bulabilirsek. Mesaj bırak bana burda. Kitabın isminide yaz oraya unuturum ben :D

• Yok ama görüşeceksek eğer bulabilirim :P

0|0
    0|0
  • Mehmet Coşkundeniz iyi bir yazardır "sen git aşk bana kalsın" kitabı var. öneririm.

0|0
    0|0
  • Yakın bir arkadaşım dostum olsan bulurdumda hic tanımadigim icinde pek ugrasamam açıkçası :)

0|0
    0|0
  • Başka bir kitap bulamadın mı :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...