SAGOCULAR RAP SEVERLER BURAYA?

gece gece canınız sıkılıyo biliyorum. bende sözlü düet yapalım dedim yapmak isteyen varmi? varsa aklindan gecen şarkının ilk cumlesini yazsin..

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• Kicimda bol kot cebimde bol bol para yok hayat bizle cekiyo bir p*rno.

1|0
    0|0
    • altta biz ustte o uste sen altta ben altta sen uste ben oluyoruz komboo :D

• tahrik eden hiphopmu kalcami bu yuzden bizim gibi gencler harcanir de simdi bizi neyle etkilycen neye gulek rap yapan bir kargayami parca sandigi punch ami?

• Simdi bana ses ver de ki anil
      Simdi bana ses ver de ki red
      Kicimda bol kot cebimde bol bol para yok hayat bizle cekiyo bir p*rno

Kızlar Ne Diyor 5

• beden saksılarınızda edep çiçekleriniz solmuş

0|1
    0|0
    • bikmisim hergun ayni teranelerden ben bir iki yalanci ve sahtekar yoldan saptiran imtihanlaarr kana kana kaniyor bak

• Neferin nefesi manevi ve her maneviyatta cesareti sakladin ve cebine tiktin.

• Darbeler yesen de yüreğine, affetmek en asil intikâm. Varsa bir duvar, dayan. Yoksa bir duvar, yarat. Karanlık olduğunda mumdan bir güneş yarat. Kanatların kırılmasın, umutların nicesi yirmidört karat

• muammmaaaaa :)

0|0
    0|0
    • yine kizariyor sigaramin ucu gorunmuyor hayallerimin ucu bucu

• yeee sago kaf kef. dd

• ahahahaha :D

• Varabildiğin yere kadar var var var var :)

1|0
    0|0
    • akar sular donmez geri tipki gencligim gibi :)

• ve hepsi ayni yolda yolcu onca bedenin kellesi meydan onune dizilecek ve alinacak ifadesi dualar olmasaydi kim kovardi kalles iblisi kalbim akta pakta desen yuzunden yansir pisliginn :) o halde sonra devam ederizz , :) yeterki müzik de rap de :D

• Bencede :)

• Dogrularla yanlislarin arafindaa

0|0
    0|0
  • Bitmez derdim bu hal beni yaaaaaaaarrrr bitirir bildim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Ama Galiba Dayanamam ama Hazirim:)

0|0
    0|0
  • vay be cansınız hepiniz ya :) rapi şaha kaldırmak adına siz ikiniz lolipop yalayın.

0|0
    0|0
    • rap yoldasi gomdu yaktigim tum lambalar ani sondu dinle kaf kefi feyz al ben marotona ciktim sen yerde topaaaall al gel yaralara tuz bas hasima el verdim kol gitti abe hey hat bdn mektubu yazdim sayfalarin ister yirt ister koparrrtt eyv. kanka :D

• terapiyi seviyorum sadece :)

0|0
    0|0
  • Bana vururken aynı anda da vurduruyorsun, vurdurmanın hissini yaşarken aynı zaman da vurmanın hissini yaşatıyorsun, threesome diyorum get the f. uck out diyorsun, biz bize yeter miyiz diyorum cevapsiz kallıyorsun, sessizliğinle beni de çileden çıkartıyorsun.

1|0
    0|0
  • Ama bu canımı sakla, başka bir can yok elimde avcumda Merhametine dön...

0|0
    0|0
Yükleniyor...