Biri Bana yardımcı olsun... sevgilim olmuyo?

International edebiyat hayraniyim Newyork time bestlerini okumayı çok seviyorum ve en büyük korkum ya erkek arkadaşım edebiyat hayranı olmazsa diye korkuyorum. Bide tiyatro izlemeyi sevmeyen bir erkek düşünemiyorum sizce abartiyomuyum. Kendime bu nedenlerden dolayı erkek arkadaş yakıştıramıyorum.

0|0
3|19

En İyi Erkek Görüşü

• Şahsen ben küçük bir kütüphane kurmayı başarmış biriyim (yaklaşık 900 küsür kitap)

Ama hiç çok satanları özellikle avrupalı yazarların son çıkan eserlerini okumuyorum :)
    Böyle biri çıksa ne yapacaksın karşına? Düşünsene kitaplarla arası iyi ama hiç senin telden çalmıyor.

Tavsiyem bu güzel alışkanlığını karşındakine de aktarıp, edebiyatın ve felsefenin şerbetini içebilir, akşamları da Devlet operalarına tiyatrolarına gidip, sevgini ve alışkanlıklarını ona da aktarabilir, hem iyi bir vatandaş olup hemde iyi bir sevgili olabilirsin :)
    Yazdığın gibi kriterler koyma derim önüne.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• haahahahahahhahahahahahahahahah dur az daha hahahahahahahha abla sen çok yanlış gelmişsin beya o yazdiklarini okurken bile sıkıldım edebiyat hayrani olmazsa ahhahahahahha hemde tiyatro valla beni tiyatroya goturmek istesin kiz karsiliginda cok buyuk bise isterim hemde her seferinde sen aristokrat ariyon ablam o dedigin gazoz agaci bu iklimde yetismiyor rakimdan diyorlar ama
    inan bana o dediklerinden hoslanan erkek bildigin kıl kılçık muhabbet ortamlarinda konusmaya baslayinca herkesin eli telefonlarina giden bir sussada gitsek bunumu istiyosun bunlar senin icin zeka belirtisimi nedir takintin gez eglen hayatini yasa abartmadan :D bol sans dicemde o da yeterli degil seniin icin

1|0
    0|0
    • bir eli seyinde aslinda tiyatroyu severim lan? sunu yapmam ama bu kiz kalite kiza benziyor onun istedigi gibi davransam diye sahinciler var bak bir ton sec begen ahahah

• Komik olmuş ama şunu soylemeliyim ki ben de saray soyundan gelmiyorum. Karşıma geçip adana yese ben neden soğan koymadigini sorarım iskenbe yese neden sarımsak almadığını sorarım. Ama harbiden Komik olmuş. .. :D

• gul diye yaptik bizde makara olsun yoksa hic sevmem boyle tipleri zaten ^^

• tiyatrocu da değilim kitap okur yazar da değilim. ama ünlülerin ünlü sözlerini okuyorum sürekli bu aralar aşk acısı da çekiyorum iyi geliyor :) charles bukowski ve bob marley ve mevlana tabi ki çok güzel sözleri var.

1|0
    0|0
  • kitap okumayi severimde
    ama tiyatroyu herkes sevmez ya :)

1|0
    0|0
  • Bestsellerlar insani bir yone egdigini dusunuyorum. Bn daha cok biyograficiyim su skici olanlarindan. Tiyatro aliskanligim olmasada sinemadan daha eglenceli ve estetik gelio. Aliskanligim olmamasida bni tutup surukleyecek biri olmamasindan. Eger bn boyleysem senin aradigin mutlak vardir

1|0
    0|0
    • Umarım sen de seni sürükleyecek birini bulursun.

• Tanıştıktan sonra neden daha önce yoktu dersin. . :D

• Cok insanla tanistimda beklenen heycan ve mutluluk hissi olmadi hic

• öyle kal o zaman burası Türkiye kızım kim en son tiyatroya gitmiş desen kaç kişi elini kaldırır gözünü seveyim mantıklı bişeyler iste birazcık yahu

1|0
    0|0
  • aslında mantıklı düşünüyorsun sanat aşılanmamış sadece futbl ve karıkız üzerine beynini yormuş birine nazaran böyle yüksek standart koyman güzel bende o sorundan muzdaribim ama oldumu inan güzel bir ilişki çıkıyor ortaya

1|0
    0|0
  • Ne diyo bu şükrü abi bizim milleti tanımıyo heralde boşver delimi ne.

1|0
    0|0
  • bu kafayla zor

1|0
    0|0
  • bu nedenden kız arkadaşı bulamadığım doğrudur. umarım sen bulursun

1|0
    0|0
  • sen erkek arkadaş bulamazsın ama Türk avrupalı lazım sana :D

1|0
    0|0
  • Ben de senin gibi sevgilim yok diye tiyatroya gidemiyorum

1|0
    0|0
  • kitap dergi okumayı severim tiyatroya gitmeye de bayılırım ama edebiyat kelimesinden nefret ediyorum

1|0
    0|0
    • bir de şiir de yazarım unutmuşum onu :D

• O zaman en kısa zamanda edebiyat kelimesi ile barışmanı dilerim... şiir yazabiliyorsan edebiyatı da sevebilirsin.

• hocalarım öğretmenlerim küstürdü beni edebiyat kelimesi ile, edebiyat derslerinden nefret ettim hep

• bence abartıyon kendine bunu sorun edinmişsin spora da önem ver dengelersin o zaman

1|0
    0|0
  • Birisi benden mi bahsetti

1|0
    0|0
  • 30-35 olunca nefes aldın yeter dersin :)

0|1
    1|0
  • Abartıyorsun

0|0
    0|0
  • Yanlış anlama ama beni tarif etmişsin.

1|0
    0|0
  • Çıkah mı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Seçeceğin kişiyi tiyatroda ya da kütüphanede ara o zaman.
    Korkulacak bir durum değil bu. Sonuçta birine kitap okumayı sevdirebilirsin.

1|0
    0|0
  • böyle bir korkun varsa buna göre seçim yapacan işte. neyi bu kadar dert ettin anlamadım. bu kadar okuyan birinin bu takım dertleri olmaz.

1|0
    0|0
    • Tek sorun bu değil insanlar bana sözlük muamelesi yapıyor ve bu durum benim kendimi yansıtmamı zorlaştırıyor.

• o zaman sen de onlara yaşadığını hissettirmelisin. sadece bilginle ön plana çıkmışsın ve coşkun geri planda kalmış ben bunu anladım. sen onlara sık sık soru sor rol değişimi filan yap iştee

• Canim malesef snn aradigin krterlerde erkek bulmak biraz zor bulursanda haber ver onu muzeye koyalim (; bu arada ayni şeyleri sevio olmaniz sizi mutlu etmez bunu unutma 2 zit kutupta cok mutlu olabilir bide bu yonden bak.

1|0
    0|0
Yükleniyor...