Evlilik Öncesi İlişkiye Bakış Açınız Nedir?

"Evlenmeden önce gereği yok, aska yaşamam"
Diyenlerden misiniz?
Yoksa;
"Evlenecegim insanla ya da sevgilimle yaşarım tabiki"
Diyenlerden mi?

ya da kendi şahsi fikrinz..

0|0
9|32

En İyi Erkek Görüşü

• Seks gibi ilkel ve insani bir duyguya bu türlü düşünceler karıştırmıyorum da..
    Neyse..

..

Tenimin uyduğu kadınla evleneceğim..
    Kim olursa olsun..

Aldatmak ve bu yüzden evliliğimi bitirmek istemiyorum çünkü..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 31

• benim için gerekli birkaç kural gerçekleşirse tabiki. 3S kuralı. Sevgi Saygı Sadakat. ardındanda sonsu bir güven. ama şunu unutmamak gerekir. insan sevdiğinin mutluluğunu düşünür. peki düşün bakalım sevdiğimle evlilik yolundayız herşey güzel ve birlikte olduk. birbirimizin ilkiyiz. ama 3 ay sonra bana araba çarptı ve öldüm. sonuç? o insanın ömür boyu sürecek bir anısı olacak. her seferinde aklına ilkimi ümitlerimiz planlaımı ve ben olacağım. gerek var mı seviğime bu zulmü yaşatmaya.

1|0
    0|0
  • karşıyım evlenmeden yapmam.

0|0
    0|0
  • ben aşk yaşayamam kardeşim ve evlenemem yani çok zor o işler. biraz kültürlü biraz da sportif olacaksın ikisi de yoksa bir halta yaramazsın..

0|0
    0|0
  • Evlenmeden yaşamam diyenlerdenim çünkü o işi yaptın evleneceğin nerden belli garanti mi yani biz evlenecez zaten ya yapabiliriz yaptı 2 gün sonra ayrıldı çok örneklerini gördük hani nerde evllilik hani evlenecektiniz boş bahane hepsi

1|0
    0|0
  • bazı özel şeylerin eşle yaşanması taraftarıyım nede olsa bir ömrü beraber geçireceğimiz insandır, biraz saygımız olmalı

0|0
    0|0
  • evlenmene de gerek yok. sevgilinle ne zaman istiyosan yaparsın ya da sevgilin olmasada bu devirde bekaretin lafınıı açmak ayrı bir yobazlık sonuçta

0|0
    0|0
  • Yaşamam evlenince yaparız

0|0
    0|0
  • Iki bacak arasi namus aramaktan vazgecmemiz gerektigine inananlardanim

1|0
    1|0
  • kardiş bana huzur veren ciddi düşündüğüm evleneceğime kesin gözüyle baktığım bir kızla evlilik öncesi cinsellik yaşamam diyemem.

0|0
    0|0
  • "Evlenecegim insanla ya da sevgilimle yaşarım tabiki" diyenlerdenim tabikide. hatta aynı evde kalıyoruzz biz 2 senelik sevgiliyiz ama emin ol 5 senelik sevgililere 5 basarız

1|0
    0|0
  • Erkekler için sıkıntı yok da toplum nazarinda kaşar damgası yeme gibi bir riski var bayanların bu sorun degilse sözde sosyal ve demokratik ülkemizde herseyi yapmak serbestisiyle yatıp kalkabilirsiniz

0|0
    0|0
  • kimsenin ne yaşadığı kimseyi ilgilendirmez diyenlerdenim

0|0
    0|0
  • Ben yaşamışsam o mutlaka eşimdir

0|0
    0|0
  • evlenmeden asla olmaz

0|0
    0|0
  • Yaşarım.. Yaşayın.. Yaşasın.. Yaşayalım..

0|0
    1|0
  • GERÇEKDEN BENİMSE WE GERCEKDEN EWLENECEKSEK OLABİLİR.

0|0
    0|0
  • yaşanabilir bence ama pişman olunacaksa uzak durmak gerekir

0|0
    0|0
  • Bir erkek olarak diyorum ki bu devirde erkeklere güvenmeyeceksin. İlişkiden sonra seni terk etmeyeceği ne malum. Bir de orda burada anlatıp seni rezil etmesi de cabası. İğreniyorum öyle insanlardan ve çok kızmışımdır bu tür sohbet açan erkeklere.

0|0
    0|0
  • Yasanmamalı benım yarına sağ cıkacagım bellmı onu nıye rıske atayım insan sevdiğini riske atarmı

0|1
    0|0
  • Sadece elini tutarım, o da evleneceğimi hayal ettiğim içindir.

0|0
    0|0
  • evlenipte yaşamak ve yaşatmak

0|0
    0|0
  • 1. Seçenek doğru bakireyse eğer ve evleneceğim kesin ise olur yoksa asla olmasın.

0|0
    0|0
    • Pardon bakire değilse evlilikten önce olabilir ama evlenmeye kesin gözüyle bakıyorsa bana bende bakıyorsam olur

• Cidden güveniyosan olabilir.

1|0
    0|0
  • Kesin konuşmayı sevmem knk hayat ne getirir bilinmez

1|0
    0|0
  • Kötü bir şey, tu kaka.

0|0
    0|0
  • Kız bulsam affetmem ama kız yok.

0|0
    0|0
  • kişilerin kalitesine kalmış birşey ama yinede evlenmeden yapma açıkta kalabilirsin

0|0
    0|0
  • aslında bir kere deneme sürüşü olsa daha rahat karar verirdim, belki bir yerini beğenmeyeceğim, neden ömür boyu katlanayım ki

0|0
    1|0
  • evlenceğim kişiyle bunu yaşamayı istemem. bekarete önem veriyosa ona saygımdan dolayı asla buna kalkışmam.

1|1
    0|0
  • Bence evlendikten sonra daha güzel her şey ve daha doğru...

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 9

• Müslümanım 10 dklik zevk icin ben ahiretimi yakamam zamani geldiğinde evlendigimde yaparim yani ben böyle düşünüyorum :)

1|2
    0|0
  • ben nasılsam evleneceğim insanda benim gibi olmalı.
    sevgililik döneminde ilişki yaşayanlar ayrıldılar varsayalım.. evlenecekleri insanların suratlarına nasıl bakacak çok merak ediyorum herneyse benim şahsi fikrim budur.

0|0
    0|0
  • uzun süreli ilişkilerde yaşanabilir neden yaşanmasın ki ama öyle her gece başkasıyla falan o olmaz işte.

1|0
    0|0
  • evleniceğim kişiyle ama ALLAHtan erkeklerin eline geçmiyorum sokakta hunharca laf atanlar ele geçirince affetmezler

0|0
    0|0
  • Evlilik öncesi birlikteliğe karşıyım her zaman, yaşamam.

1|0
    1|0
  • Gunah ya :\

1|0
    0|0
  • kendini kocana saklamak gibisi var mı ya iğrençler evlenmeden her türlü bku yiyenler

0|0
    0|0
  • Yapmam ve yasayana da asla laf etmem. Herkesin kendi bedeni ve kendi tercihi.

0|0
    0|0
  • Uzun süreli olan birlikteliklerde yasanabilir

1|0
    1|0
Yükleniyor...