Elif Şafak'ın "Baba ve Piç" kitabı nasıl?

Elif Şafağın baba ve piç kitabını okuyan var mı? Nasıl bir kitap ona göre okumayı düsunuyorum

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• anlam veremıyordum bu elıf şafak ne la plajda metroda otobusde d&r da her kadının elinde elif şafak lan adaya düşşeseler 3 şeyden 1 i elif şafak olur heral de die saçmalıyodum kendı kendıme :D merak ettim şöyle bi baktım hakkat iyiymiş . ama bi erkeğe göre değil. :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• lisede okumak orunda bırakılmıştım bir anlamda ve edebiyat hocamızın kapak fotosuyla ilgili olan ilginç yorumunu hiç unutmadım ve unutamam

1|0
    0|0
  • Elif Şafak'ın hiçbir kitabını okumanı tavsiye etmem... Kesinlikle dünyanın en kötü yazarı... Yazmış olmak için yazan biri...

2|0
    0|0
    • katılıyorum ya. Aşk kitabını herkes çok övdü ve okuyum dedim ama kesinlikle iğrenç. Kitabın yarısından sonra bıraktım...

• fena değil :/

0|0
    0|0
  • O kadını sevmiyorum.

Okumaya da niyetim yok.

1|0
    0|0
  • elif şafak kim?

0|0
    1|1
  • güzel pişman olmazsın.

0|0
    0|0
  • harika.her bölümü aşure malzemesi:)) ama biraz sapıklık anlatılmş

0|0
    0|0
  • ben okudum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Elif Şafak iyidir. Ama İskender Pala gibi olamaz.. ;)

2|0
    0|0
  • yarısına kadar okudum ayraçlı bir şekilde bekliyor.

çok merak ederek aldım ilk başlarda bir merak uyandırmıştı ama sonra kayboldu o merak.

1|0
    0|0
  • baba ve piç çok tartışılan bir kitap. ermeni soykarımını kabul ediyor kahramanlar. ama onun dışında güzel bir kitap. okumanı tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • Çok iyi.

0|0
    0|0
  • Harika bir kitap, muhakkak okumayanlara okumalarını tavsiye ederim. Detayda Elif Şafağın diye k harfini yumuşatmışsınız ama hata yapmışsınız, özel isimlerin sonundaki sert sessizler yumuşamaz. :))

0|0
    1|0
Yükleniyor...