Öğretmeni tarafından kaçırılan Aslıyla ilgili bildikleriniz?

Atv de yayınlanan Yeniden Başlayalım programında 73 gündür bulunamayan Aslıyı biliyosunuzdur.Fen Bilgsi öğretmeni tarafından kaçırılan aslı bulunamıyor.Sakaryada yaşayanınız bu olayla ilgili duyduklarınızı burda paylaşbilirsinizz

0|0
53

En İyi Kız Görüşü

• Poff ne olacak bu insanların hali.Öğretmenden haber var mı peki?

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• ben de bizim kızı mi kaçırsam ama önce bir hazırlık yapayım kendime bir mağara bulayım kimse bulamasın :)

0|0
    0|0
    • okadar komıksın kı cem yılmazı geçtin o derece

• kafamı attırma seni de kaçırırım :) aşk acisinin kesin çözümü kaçır gitsin iyi fikir :(

• anlasılan atv izleyen bi sensin panpa allah kızın yardımcısı olsun

0|0
    0|0
  • o programdan gıcık kapıyorum. Bulabıleceklerınıde sanmıyorum...

0|0
    0|0
    • vicdansız olma dua et bulsunlar bulrularsada sana kapak olur canım :)

• vıcdansızlık degıl, onlar para kazanmak ıcın yapıyorlar ve sadece ıhbar yanı telefon beklıyorlar.bu sekılde bulamazlar

Kızlar Ne Diyor 4

• Hollandaya kaçmış diyolardı en son elif diye bir kızın kimliğiyle. Hatta kızıda bulmuşlardı itiraf etmişti. O serap ezgü'de bi haltı beceremedi. müge anlı 2 günde bulurdu bence :)))))))))))

0|0
    0|0
  • İnşallah bulunur.Ama anlamıyorum herkes görüyor konuşmalara şahit oluyor kimsede o kişiler bi takip etmiyor arkasından.Kimdir nedir diye.Hep gördük duyduk

Ne biçim iş bu bilemedim

0|0
    0|0
  • Valla bence eskiden hatırladığım İkbal Gürpınar da Buket ve Serkan vardı halbuysam kaybolduktan 5 gün sonra ceseti bulunmuş Serkanın ama kimliği belirsiz diye gömmüşler Bukette programda buldular oda ölmüş ta 11 ay sonra buldular o kadar tv ihbar heyecan bir sürü şey.

Tek korkum buda böyle olmasın...

0|0
    0|0
  • aslıya sahte kımlık cıkartıp yurtdısına kactıklarını duymustum. programı sunan kadına gıcık oluyorum bulabılırlerse ne ala

0|0
    0|0
    • kadın dobra dobra oldugundan gıcık oluyosundur

• o mu dobra allah askına konusması bıle kıl. müge bin basar

Yükleniyor...