Kapat

Öğretmeni tarafından kaçırılan Aslıyla ilgili bildikleriniz?

Atv de yayınlanan Yeniden Başlayalım programında 73 gündür bulunamayan Aslıyı biliyosunuzdur.Fen Bilgsi öğretmeni tarafından kaçırılan aslı bulunamıyor.Sakaryada yaşayanınız bu olayla ilgili duyduklarınızı burda paylaşbilirsinizz

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Poff ne olacak bu insanların hali.Öğretmenden haber var mı peki?

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 3

• ben de bizim kızı mi kaçırsam ama önce bir hazırlık yapayım kendime bir mağara bulayım kimse bulamasın :)

0|0
    0|0
    • okadar komıksın kı cem yılmazı geçtin o derece

• kafamı attırma seni de kaçırırım :) aşk acisinin kesin çözümü kaçır gitsin iyi fikir :(

• anlasılan atv izleyen bi sensin panpa allah kızın yardımcısı olsun

0|0
    0|0
  • o programdan gıcık kapıyorum. Bulabıleceklerınıde sanmıyorum...

0|0
    0|0
    • vicdansız olma dua et bulsunlar bulrularsada sana kapak olur canım :)

• vıcdansızlık degıl, onlar para kazanmak ıcın yapıyorlar ve sadece ıhbar yanı telefon beklıyorlar.bu sekılde bulamazlar

Kızlar Ne Diyor 4

• Hollandaya kaçmış diyolardı en son elif diye bir kızın kimliğiyle. Hatta kızıda bulmuşlardı itiraf etmişti. O serap ezgü'de bi haltı beceremedi. müge anlı 2 günde bulurdu bence :)))))))))))

0|0
    0|0
  • İnşallah bulunur.Ama anlamıyorum herkes görüyor konuşmalara şahit oluyor kimsede o kişiler bi takip etmiyor arkasından.Kimdir nedir diye.Hep gördük duyduk

Ne biçim iş bu bilemedim

0|0
    0|0
  • Valla bence eskiden hatırladığım İkbal Gürpınar da Buket ve Serkan vardı halbuysam kaybolduktan 5 gün sonra ceseti bulunmuş Serkanın ama kimliği belirsiz diye gömmüşler Bukette programda buldular oda ölmüş ta 11 ay sonra buldular o kadar tv ihbar heyecan bir sürü şey.

Tek korkum buda böyle olmasın...

0|0
    0|0
  • aslıya sahte kımlık cıkartıp yurtdısına kactıklarını duymustum. programı sunan kadına gıcık oluyorum bulabılırlerse ne ala

0|0
    0|0
    • kadın dobra dobra oldugundan gıcık oluyosundur

• o mu dobra allah askına konusması bıle kıl. müge bin basar

Yükleniyor...