Hem olgunsunuz hem de çocuk! Kendizi tamamen keşfettiniz mi?

Çocukluk - olgunluk arasındaki kalın çizgi siz hangi taraftasınız?

0|0
10|7

En İyi Kız Görüşü

• ortada bir yerlerdeyim:)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Sanırım hiçbir zaman yaşımın verdiği gibi yaşamadım hep olgundum bu belki avantaj gibi görünebilir ama insan bazen çocuklaşmak istiyor bunu istediği halde yapamamak çok üzücü bir durum.

0|0
    0|0
  • Yerine göre olgun davransam da içimde ki çocuk ruhu sanırım benimle mezara kadar gelecek ben böyle mutluyum.

0|0
    0|0
  • Hayat mecburen olgunlaştırıyor ve ben çocuğu beslemeye çalışıyorum. Mantıklı görünen bir deliyim. Uslu olduğunu düşünen bi haydut da diyebiliriz. Melek olduğunu düşünen şeytan. Çocukluk ve olgunluk arasındaki çizgim bu.

0|0
    0|0
  • birine olgunken, diğerine çocuk görünebiliyorum. bu biraz da etrafındakilerle şekillenir

0|1
    0|0
  • bugün yeni bir yaşına daha ( doğum günü olmamasına rağmen ) girmiş bir çocuk.

0|1
    0|0
  • tam ortadayım :)

0|1
    0|0
  • ikisini de farklı zamanlarda yaşayabilirim :) yeri geldiğinde 3 yaşındaki çocuktan daha çocuk yeri geldiğinde de 50 yaşındaki insandan daha olgun olabilirim.O benim çevremdekilerle samimiyetime bağlı olarak değişir :)

0|0
    0|1
  • tam cizginin üstündeyim hatta orada bi bosluk var oraya düstüm ben bence.

0|0
    0|0
  • nerde nasıl olmam gerekıyorsa öyleyim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Biraz çocuk biraz yetişkin biraz huysuz biraz mutsuz bazen neşeli bazen endişeli :)) İnsanlıyım ben :D

1|0
    0|0
  • +"Ben o yolun ortasındaki beyaz şeridi, boyayan işçiyim.. Yanlış anlaşılmasın sadece işimi yapıyorum.. İşim bittiğinde evimin yolunun tutacağım.. Sadece bu.." derdim, eğer bu hayat sadece bir film sahnesi olsaydı..

Bir tarafta olmak o tarafı kendimizin seçtiği anlamına gelmez.. Çoğu kişi taraf seçmeden iki kavramın ortasına sıkıştırıldı.. Bunun iki nedeni var;

1- Çocukluktan kurtulup, kendi başlarına Dünya'yı değiştirmesinler diye..

2- Verilen emirleri çocukluklarına sığınarak yapamam demesinler diye..

Bize öğretilenleri tekrarlıyoruz dostum.. hangi cevabı duymayı bekliyorsun ki?

Bu arada, kendimi ne kadar keşfettiğime de sen karar ver.. Cevap ne olursa olsun, sonuçlar değişmeyecek nasılsa..

0|0
    0|0
  • Erken olgunlaşan biriyim ama aslında böyle olmasam daha iyi olurdu diyorum bazen.

0|0
    0|0
  • bir ömür olgun görünecek çocuğum

0|0
    0|0
  • Kalın çizginin üstün de boylamasına yürüyorum !

... İyi burası !

0|0
    0|0
  • Yerine göre dengesizim ben. Çocukluk yapmayı severim. Çocukca bişi yapılınca kızarım. Neyim lan ben!

0|0
    0|0
  • çocuğum galiba. çocukça gururlar yapabiliyorum hala.

0|0
    0|0
Yükleniyor...