Merhaba kuzenim imam hatipe başlıyor bu sene?

Dersleri falan çok iyidir ama merak ettiğim nasıl bir ortam var orada daha önce gitmiş olanlar bilgilendirebilir mi? daha mı ahlaklı bir yer erkekleri nasıl yardımcı olursanız sevinirim endişeleniyorum

0|0
4|8

En İyi Kız Görüşü

• normal düz lisedeki öğrenciler nasıl insansa onlarda insan. iyisi olduğu gibi kötüsüde var ama onlar ilk seneden elenirler genelde sınıfta bırakılarak. harika bir ortamı var eğer ilk yıl elenecek olanlarla değilde normal insanları kendine arkadas edinirse asla pişman olmaz. ve sunuda unutmamalıki imam hatip okumal için imamhatip şuuru gerekir. kuzeninde bu suuru edinebilecek kapasiteyi görüyorsanız imam hatip harika bir seçim

0|0
    0|0
    • bu arada imam hatip mezunu olarak bunları söyluyorum ve şu an kardesimde imam hatip okuyor ama sunuda belirtiyim yeni açılan puanı düşük olan bir okulsa o zaman uzak durun derim çünkü aileler hep sacma sacma tipleri adam olur belki diye gönderiyo puanıda düşük bulunca

Erkekler Ne Diyor 8

• kardeşim imam hatipte bıçakla giriyorlar okula silahla girenler bile var.. kuzenim anlattı iğrenç imam hatip dedi okulda dersler zor ve öğrenciler tembel.. okuduğun imam hatipe göre değişiyor aslında muhit önemli..

0|0
    0|0
  • Sadece isme bakarak iyi olduğu kanaatine varılır mı ya? imam hatipe gerçekten isteyen 2 elin parmaklarını geçmez diğerleri hep zorunluluktan giidiyor. bu nedenle diğer liselerden hiçbir farkı yok ve diğer liseler için korktuğunuz pisliklerin hepsi imamhatipde de aynı şekilde mevcut

0|1
    0|0
  • aynı ortam işte.

0|0
    0|0
  • Hmmm cok ahlaklı

0|0
    0|0
  • Valla adının imam hatip olduğuna bakma her türlü pislik var söyleyim

0|0
    0|0
  • benim tanıdığım arkadaşlarım benden daha fırlamaydı ben düz lise mezunuyum bu arada :))

0|0
    0|0
  • Normal bir lise de nasıl egitim alıyorsan aynı egitimi alıyorsun! meslek lisesi gibi dusun ticaret veya ne bileyim normal meslek lisesi temel egitimlerini diger okullardakinin aynısını alıyorsun yanında dini egitimlerini veriyorlar! Ortam ise, sunu asla unutma hayatın boyunca lazım olacak "sen nasılsan karsıdaki insan da oyledir iyisen iyi kotusen kötüdür" bunu unutma ortam gayet normaldir tabi senin ne aradıgına da baglıdır...

1|0
    0|0
  • Bizim buradaki imam hatip teki kızların hepsi o. rospu hep basıyoruz inşaatta yemin ederim. 1 tane bilemi sağlam çıkmaz abi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• hepsi aynı bence herşey kuzeninde bitiyor arkadaş çevresi iyi olursa olur yoksa okulla falan alakası yok yani çok serseri tipler imam hatip liselerindede var

0|0
    0|0
  • neden endişeleniyorsun? daha ahlaklı olma kısmı tartışılır, şimdi ki imam hatiplerin normal liseden tek farkı Kuran-ı Kerim dersi ve arapça dersi almaları onun haricinde her şey aynı...

0|0
    0|0
  • İmam hatipte Türkçe yasaklandı

0|0
    0|0
Yükleniyor...