Oyunculuk & Modellik Ne Dersiniz Olurmu Benden? Cevap Veren Herkese +1?

Merhaba Arkadaşlar;
Küçüklükten beri oyunculuk ve modelliğe acayip ilgim var ve ilerde olmak istiyorum. Sadece bir fikir almak istedim. Yüzüm biraz daha oturunca gideceğim şu an sakal bıyık hiçbirşey yok ama bence şimdiden anlaşılır. Cevap veren herkese teşekkürler... cevap veren herkese +1

Güncellemeler:
Bu arada ortadaki benim :D
Olumsuz yorum hiç almadım baya gaza getirdiniz :D

0|0
129

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 11

• Şimdi boyunu falan bilemeden bir cevap veremeyeceğim. Hayalin neyse onun arkasından git. Ben de çok isterim oyuncu olmak.

0|1
    0|0
    • boy 1.70 de geç ergenlik var uzuyacağımı bekliyorum. Sabki tek yapabileceğim meslek gibi.

• Benim oyunculuk yetenegim var ve baya bir kişi zorluyordu bir şeyler yapmamı. Bende istemiyorum degil çünkü rol yapmaya bayılıyorum :) Ama sonra düşündügümde hiç te güzel bir şey degil. Düşünsene birden tanılıyorsun ve geri dönüşün yok. Tabi tipten ziyade yetenegin daha önemli eger varsa yap derim :)

0|1
    0|0
    • Vaa çevremdekiler var diyor altta da bashettim olduğuna karşı iki örnekten. Ama yine de eğitim almayı düşünüyrum. Sen nerde aldın işe yaradımı?

• @Azyebniket

• Ha ben eğitim almadım ki sadece çok seviyorum rol yapmayı ve o bir yetenek. Eğer eminsen bu işten tabi ki eğitimini al

• bir star ışığı gördüm sende :D

0|1
    0|0
  • olabilir yani :D

0|1
    0|0
  • Olursun kanks kimler kimler oluyo seni havada kaparlar

0|1
    0|0
  • Is yeteneğe bakar tipe bakmaz

0|1
    0|0
    • tipin de etkisi yok değildir. En azından oynayacağın rol kaliteli olur.

• Yorumum konusunda israrciyim.. iş tipe bakmıyor. . Bakiniz kemal sunal bakınız cirkin kral.. bu iki şahsiyet benim nazarimda değerlidir. .

• doğru katılıyorum sadece tipe bakmaz ama oynadığın rolü tip aşırı etkiler.

• Olursun :D

0|1
    0|0
  • tipinin gideri var olur senden bişiler

0|1
    0|0
  • dene derim ama eğitim de lazım.

0|1
    0|0
  • yetenek de önemli

0|1
    0|0