Salata sever misiniz? Hangi salata ve bildiğiniz güzel bir tarif var mı?

Salata sever misiniz? Hangi salata ve bildiğiniz güzel bir tarif var mı?

0|0
14|5

En İyi Kız Görüşü

• çok severim her türlüsünü de yerim..

0|1
    0|0
    • Güzel bir tarifin yok mu?

• elin lezzetliyse koru çünkü yiyenler sana saldırabilir :D

• Tamam önlem alayım :)

Kızlar Ne Diyor 13

• Renk salatasi tavsiyem :) çok güzel ya. Yarım kırmızı lahana1 adet marul2 adet havuçZeytin yağıTuzLimonHazırlanışıda Marulu yıka ve ince ince kıy. Marulun üstüne, havuçları rendele. Göz kararı zeytin yağı, bol limon, az tuz ekleyip karıştır, bekletmeden tüket Tek başına bile doyurucu bir salata.

0|1
    0|0
  • Soğan yemiyor olmama rağmen dün gavurdağı salatası yedim ilk defa. Çok hoşuma gitti cevizliydi falan.

1|1
    0|0
  • çokk çok severim hatta en çok sevdiğim yemektir. marullu salatalara bayılıyorum genelde marulu salatalığı domatesi maydonozu doğrar tabağa alırım içine ince et veya haşlanmış sebze koyarım bazen de balzamikk ohh yemede yanında yat:)

0|1
    0|0
  • severim..

0|1
    0|0
  • makarna salatasını çok severim
    turşu , havuç, dereotu, yoğurt, mısır, mayonez, salatalık, makarna, sarımsak googleden resmine bak :D makarnayı haşla sonra yoğurt ve mayonezi karıştır içine dediklerimi doğra :D çok güzel oluyor bayılıyorum ben

1|1
    0|0
  • İcinde biber olmadigi muddetce her salatayi yerim ve severim :-) bol eksili olsn yeter :-)

1|1
    0|0
  • Severim, hemen hemen her türlüsünü de yerim. :)

0|1
    0|0
  • severim heleki arpa şehriye salatasına bayılırım yaz google amcaya o sana syler tarifi:)

0|1
    0|0
  • Severüm. Pancar kereviz salataları güzel. Cevizli cevizli

0|1
    0|0
  • şu an yapan olsada yesek

0|1
    0|0
  • Beyin salatası iyidir.

0|0
    0|0
  • Çoban ve Rus Salatasını çok severim ^_^

0|0
    0|0
    • Hangi malzemeleri kullanıyorsunuz çoban salatada?

• Peki haklısın, yaş aralığına bakmadım. Sorry o zaman -,-

• Hala sorry diyor ya :)

• ben bütün salataları severim hepsini sverek yerim ayırt etmem :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• salata sevilmez mi
    hele nar ekşili zeytin yağlı oldu mu tamam
    kışta geliyor doğruyacaksın marulu , kırmızı lahanayı , havucu , turpu, soğanı nar ekşisi ve zeytin yağını ekleyeceksın biraz da sumak mis gibi

0|1
    0|0
  • Tabi ki severim :) Ton Balikli Salata ve Sadece domates salatalik ve maruldan olusna bol limonlu bir salataaa buna hastaym :D

0|1
    0|0
  • sezar salata severim

0|1
    0|0
  • ben ki hıyarı soymadan yerim üşenirim salata tarifi verecek son adamım. açık sözlüyüm yapcak bişi yok.

0|0
    0|0
  • Tavuklu akdeniz salatası tarifine bak interneten.

0|0
    0|0
Yükleniyor...