Allah`a inanır mısınız? her yoruma +1?

arkadaşlar niyetim kimseyinin dini görüşünü eleştirmek deil. ben bir müslümanım ve Allah`a inanıyorum.
peki siz Allaha inanıyor musunuz?
inanmıyorsanız sebebi nedir?
lütfen kimse kimseyi görüşlerine göre eleştirmesin

Güncellemeler:
lütfen yorum atalım. inanmayanlar sebebini açıklasın

0|0
21|19

En İyi Kız Görüşü

• Soru fazlasıyla saçma ama Yaradanıma saygısızlık olmasın O'nun kulu olmaktan çok mutluyum ve dinimin gerektirdiklerini yapmaya çalışıyorum. Allah bana yeter der susarım :)

5|1
    1|0
    • Kız her yerde karşılaşıyoruz fıstık... Demin ki mevzuyu kaçırdım sen kimseyi düşünmeyeceksin sana son abla nasihatim tamam mı canım.

• Tamam 😊

Kızlar Ne Diyor 20

• en çok Allah'ın varlığına inanıyorum zaten.

1|1
    1|0
  • elhamdulillah müslüman olma şerefine nailim:)

1|1
    1|0
  • Beni yaradani inkar edecek degilim ya tabiki inaniyorum

0|1
    1|0
  • Tabi ki inanıyorum Allahım beni onun yolundan ayırmasın inşallah..

1|1
    1|0
  • başka dine inananı ya da dine inanmayanı anlarım sa Allah a inanmayanı anlamam. şimdi ateistim diyen bir çoğu aslında din düşmanı. yani deist ama kendini ateist sanıyor.

1|0
    0|0
  • Şükürler olsun, inanıyorum.

0|1
    1|0
  • Elhamdürillah inanıyorum.

0|1
    1|0
  • Elhamdulillah rabbim bu inanci icime vermis
    Ama su tanri diyeblere sinir oluyorum

0|1
    1|0
  • Kısaca evet

0|1
    1|0
  • Allah'a inanıyorum.

0|1
    1|0
  • bu ülkede böyle sorular sorulmaz ayıptır zaten ülkede en azla 500bin ateist var onlar da çıkıp ben inanmıyorum dese tekme tokat dyak yer otururlar yerlerine.

0|0
    0|0
  • İnanıyorum

0|1
    1|0
  • İnanmiyorum

0|1
    3|1
    • Sadece inanmiyorum demem bile zoruna gidip bunu eksileyen zavallılar var ya ne diyim yazık bide saygı beklerler.

• Allah'a inanıyorum, sadece "evrenin yok denilebilecek bir noktadan ve sonsuz yoğunluktaki bir durumdan meydana gelmesinin tesadüfen olamayacağı" bilgisi Allah'a inanmam için fazlasıyla yeterli...

0|0
    0|0
  • Evet.

0|0
    0|0
  • Inanıyorum ve bunun dahi çok güzel bir nimet olduğunun farkındayım
    Çoook şükür

0|0
    0|0
  • Inanıyorum

0|0
    0|0
  • İnanıyorum

0|0
    0|0
  • elhamdülillah inanıyorum , inanmayanlara da saygım var herkesin inancı kendine ama inanmayanlar neden inanmıyor? gönderdiği kitabı okuyup araştırıp ne mantıksızlık bulduklarını merak ediyorum sadece ,

0|0
    0|0
  • İnanıyorum ama ona çok kızgınım

1|1
    2|0

Erkekler Ne Diyor 19

• elhamdülillah inanmakla kalmıyor. onun peygamberi hz Muhammed (asm) ve dininede inanarak iman ediyorum.

0|1
    0|0
  • Elhamdülillah ben Müslümanım ve ben inanıyorum bugün yağmur yağdı ve içim huzurla doldu sonra Allah'ı andım ve mutluluğum kat kat arttı

0|1
    0|0
  • Müslümanım ve Allah a inanıyorum

1|1
    0|0
  • İnanıyorum

1|1
    0|0
  • İnanıyorum

0|1
    0|0
  • Tanrıya evet ama dinlere hayır.

0|1
    0|1
  • Tanrinin ben oldugunu anlayana kadar ateisttim.

1|1
    2|1
    • Allah ile pazarlik ediyosun sen sacma

• Ben tanrıyım diyor arkadaş

• Her insan biraz tanridir. Islamiyette tanri can ufler bize... Yani kendinden bir parca hristiyanlikta kendi suretimde yarattim der. Tassavvuf denize dusen bir damlayim der... Ve en nihayetinde kafamda yeni bur evren var edebilicek kapasitem var. Niye tanri olmiyim...

• Sonuna kadar ewt'

0|1
    0|0
  • Şükür Elhamdülillah inanıyorum

0|1
    0|0
  • İnanmıyorum ben.
    Birincisi; Klişe ama görmediğim şeye inanmam. "Sevgilini başka bir erkekle görmüşler" dedikleri zaman nasıl inanmıyorsam görmediğim için bu da aynı.

İkincisi; Evrim. Youtube'u açıp "How Evolution Works" videosunu izleyebilirsiniz.

Üçüncüsü; Dinlerdeki çelişkiler. Akla yatmayan şeyler.

0|0
    0|0
  • İnanıyorum insan dua edince ve istedigi olunca daha da bağlanıyor yaradana

0|1
    0|0
  • İnanıyorum

0|0
    0|0
  • Hic suphesiz sorgulamadn emin olacak ama varligindan suphe duymayacak kadr.. allah bu hissi herkese yasatsin insallh

0|0
    0|0
  • Kurban olurum allaha tabi inanirim ama şu dinler içime sinmiyor be haci.

0|0
    0|0
  • Elhamdülillah müslümanım :)

0|0
    0|0
  • Düşünebilen insan inanor bence

0|0
    0|0
  • no muhammed no allah dıorum

2|0
    4|1
    • Varligina inanmadigin seyin yokluguna nasil inaniyosun? Amacim yargilamk degil sorgulamk

• zeusun varlıgına ınanmıorsunda nasıl ykluguna ınanıorsan bnde oylee

• yaratıcıya inanıyorum fakat dinlere inanmıyorum çünkü dinler çok çelişkili çok saçma ve dinlerde koyulan şartlar kuralların çoğu o zamana uygun kurallar yani çoğu kural şu anda dünya şartları ve teknolojisi ile geçersiz duruma düşüyor dinleri insanların insan topluluklarını kontrol etme amacı ile oluşturduğuna inanıyorum yanlış düşünüyor isemde günahı benim boynuma

0|0
    1|1
  • Allaha inanıyorum dinlere şüpheliyim

0|1
    1|1
Yükleniyor...