Vivaldi 'nin bestesini Ney ile icra ettim. Nasıl olmuş? (Four Seasons-Spring)?

Vivaldi' nin Four Seasons eserinin Spring bölümünün yine bir kısmını Ney ile icra etmeye çalıştım. Eser keman için yazılmış olduğundan nefes payı yok. Bundan dolayı ritmde bazı aksaklıklar var ve notaların bir kısmını kesmek bir kısmında da puandork yapmak zorunda kaldım. Ayaküstü yapılmış bir çalışmadır. Ayrıca kayıttan dolayı eser içindeki forte, piano ve kreşendo pek hissedilmiyor. Fazla bir beklentiniz olmasın yani..:) Düzenleme yapılması lazım eser üzerinde, ondan sonra daha güzel olur.. Beğeninize sunuyorum.

http://vocaroo.com/i/s0KUIWMvzVAc

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• beğenmedim

0|0
    0|0
    • Hangi yönden olduğunu da söylerseniz, benim için iyi olur.. Teşekkür ederim yorumunuz için.

• Rica ederim ne demek.. Her zaman yardımcı olmaya hazırım. Varsa sorularınız sorun lütfen

• yok şu an teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 3

• Bence çok güzel olmuş. Ney ile icra edilen müzik türleri havasını vermiş. Uzun, kaliteli versiyonu olsa at telefona dinle.

0|0
    0|0
    • Zaten Batı müziklerini icra ederken, Ney in karakterini kaybettirmeden, Ney olduğunu hissettirerek icra etmeye çalışıyoruz. Teşekkür ederim yorumunuz için

• klasik müzik uzmanı değilim ama en sevdiklerimdendir dört mevsim konçertosu, elinize sağlık.

0|0
    0|0
    • Benim de öyle sayılır. Bir şeyler yapmaya çalıştık işte kısıtlı zamanda

• mühteşheeem

0|0
    0|0
Yükleniyor...