Bilişim suçları hakkında bilgisi olan var mı?

Yani insanın başı bu yüzden derde girebilirmi?Kanıtlanması kolaymıdır?

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• Evet aslında attığınız her adım takip edilebiliniyor ama genelde çok ciddi bir suç oladığı sürece peşinize düşmezler. Çocuk p*rnosu, devlet hakkında ve terör örgütüne yönelik faaliyetlerde bulunmadığınız sürece diğerleri az tehlikeli olur. Öte yandan kanıtlama kısmına gelince bilgisayarınız sizden habersiz bir süre log ve kayıt tutar. Sildiğinizi sandığınız bir sürü şey geri getirebilinir bir kaç defa format atsanız bile

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Mesela Atatürke hakaret suc,cocuk p*rnosu suc,dırekt p*rno suc,mıletten ızın almadan foto moto payalasmak numara yazmak falan suc.Boyle seyler ama uygulanmyordur

0|1
    0|0
  • Girer. Benim bir kere başım derde girmişti. Birtane internet sitesinde "Butona Basmayınız" yazıyordu. Dayanamadım bastım. Meğersem o buton... uff aman ya.

0|0
    0|0
  • Kanıtlanması zor değildir ve suç suçtur.Yani, evet insanın başı belaya girer.Bilişim suçu nedeniyle bir kişiyi savcılığa şikayet bile ettim.

0|0
    0|0
  • Şu an senin bu soruyu sorduğunu bile biliyorlar

0|0
    0|0
  • cok kolaydır yaptıgın hersey kayıt altında haberin yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• sen o numarayı dağıtmaya başladığın bilgisayarın ipsinden seni bulmaları hiç mi hiç zor değil.

bilişim suçlarında delil bulmak diğer suçlara göre daha kolaydır.

eğer mağdur kişi bunu savcılığa şikayet ederse ensene yapışmaları uzun sürmez.

ve numarası dağıtılan kişinin mağduriyetine göre cezan katlanır.

uğraşma böyle çocukça şeylerle.

0|0
    0|0
  • evet ama sfalarına göre ayrılıyor bin çeşit bilişim sucu var hangisi ?

0|0
    0|0
  • Mağdur olan kişinin savcılığa dilekçe vermesi suretiyle savcılık talebiyle kanıtlanır.Ve başı derde girer.

0|0
    0|0
  • Adamlar bu işin eğitimini boşuna almamış.

0|0
    0|0
  • ne yaptığına bağlı ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...